Radix-Бис Записанный хлопья

Radix
42Radix-Бис Записанный хлопья
Radix-Бис Записанный хлопьяRadix-Бис Записанный хлопья
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

16,63 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001897

5907569001897

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-02-27 NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Овсянка 300 g
    17,37zł/kg

    price: 5,21 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-12-10
    Bio Planet Записанный Bio Planet Записанный
    экологически чистого сельского хозяйства хлопья , продукт 300 g
    19,97zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-02-27
    Bio Planet Просо хлопья Bio Planet Просо хлопья
    300 г BIO - БИО PLANET 300 g
    24,53zł/kg

    price: 7,36 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-02
    Bio Planet Bio Planet
    300 g
    41,33zł/kg

    price: 12,40 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Горная овсянка 300 g
    18,57zł/kg

    price: 5,57 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-06-11
    Bio Planet Овсяная каша Bio Planet Овсяная каша
    Planet BIO быстрого приготовления Bio 300 g
    18,37zł/kg

    price: 5,51 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-05-07
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    BIO
    Ekologiko Органические проса хлопья Ekologiko Органические проса хлопья
    Органические проса хлопья 300 g
    22,60zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-05-10
    Sante Sante Gold брауни с Sante Sante Gold брауни с
    гранолой и вишней 300 g
    33,83zł/kg

    price: 10,15 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-02-17
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5