Bio Planet BIO Горная овсянка

Bio Planet

Ekologiczne płatki OWSIANE górskie uzyskuje się z gniecionych, rozdrobnionych ziaren owsa, poddanych obróbce hydrotermicznej. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Bio Planet BIO Горная овсянкаBio Planet BIO Горная овсянка
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-11

pojemność

cena za kilogram

18,57 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662781

5907814662781

price: 5,57 zł

buy 6 szt. for 5.49 zł/szt
5.57 PLN 2027-06-11 NewCondition

ekologiczne płatki OWSIANE górskie 100 %.


Wartość energetyczna - 1568 kJ / 372 kcal
Tłuszcz - 7,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,3 g
Węglowodany - 61 g
w tym cukry - 0,9 g
Błonnik - 6,9 g
Białko - 12 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczne płatki OWSIANE górskie uzyskuje się z gniecionych, rozdrobnionych ziaren owsa, poddanych obróbce hydrotermicznej. Płatki OWSIANE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.


Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Овсянка 300 g
17,37zł/kg

price: 5,21 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-12-10
Bio Planet Овсяная каша Bio Planet Овсяная каша
Planet BIO быстрого приготовления Bio 300 g
18,37zł/kg

price: 5,51 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-07
Bio Planet Записанный Bio Planet Записанный
экологически чистого сельского хозяйства хлопья , продукт 300 g
19,97zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-27
Bio Planet Просо хлопья Bio Planet Просо хлопья
300 г BIO - БИО PLANET 300 g
24,53zł/kg

price: 7,36 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-02
Bio Planet Bio Planet
300 g
41,33zł/kg

price: 12,40 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-28
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
Записанный хлопья 300 g
16,63zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-27
Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
BIO
Ekologiko Органические проса хлопья Ekologiko Органические проса хлопья
Органические проса хлопья 300 g
22,60zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-10
Sante Sante Gold брауни с Sante Sante Gold брауни с
гранолой и вишней 300 g
33,83zł/kg

price: 10,15 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-17
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Овсянка 600 g
13,32zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-12-10
Bio Planet Овсяная каша Bio Planet Овсяная каша
Planet BIO быстрого приготовления Bio 600 g
14,43zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-07
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
owsiane górskie 600 g
14,03zł/kg

price: 8,42 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-11
Bio Planet Овсяные Bio Planet Овсяные
БИО хлопья Bio Planet без глютена 600 g
15,60zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-04
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5