Bio Planet Безглютеновая БИО каштановая мука

Bio Planete

Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.

Bio Planet Безглютеновая БИО каштановая мукаBio Planet Безглютеновая БИО каштановая мука
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

48,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605412026

5902605412026

price: 19,45 zł

19.45 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka kasztanowa* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.


Bio Planet кукурузная Bio Planet кукурузная
чистого сельского хозяйства мука продукт экологически 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Bio Planet Bio Planet
Органические амарант муки 400 g
30,80zł/kg

price: 12,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Radix Мука овсяная Radix Мука овсяная
Radix-Bis 400 g
13,53zł/kg

price: 5,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-22
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
кукурузный крахмал 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Bio Planet Планета Bio Planet Планета
муки БИО Органические льняного 400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-02-17
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
мука) БИО Planet молотый (миндальная 400 g
99,70zł/kg

price: 39,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-31
Bio Planet Planet BIO BIO Bio Planet Planet BIO BIO
каштановой муки 250 g
56,64zł/kg

price: 14,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-31
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Bio Planete оливковое Bio Planete оливковое
оливковое масло органическое 1 l

price: 71,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
do gotowania 500 ml
39,98zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
słonecznikowy 500 ml
35,64zł/l

price: 17,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-01
Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
z oliwek extra 500 ml
72,90zł/l

price: 36,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Bio Planete Био Planete Bio Planete Био Planete
BIO оливковое масло для жарки 500 ml
94,28zł/l

price: 47,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-01
Bio Planete Planete Bio Масло Bio Planete Planete Bio Масло
BIO
Planete Bio Масло для жарки BIO Ghee Planete Bio Масло для жарки BIO Ghee
для жарки BIO Ghee 500 ml
85,12zł/l

price: 42,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
запаха, БИО Кокосовое масло, без 400 ml
77,85zł/l

price: 31,14 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete Масло Bio Planete Bio Planete Масло
чили и томата для пиццы и пасты со вкусом 250 ml
114,52zł/l

price: 28,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5