Bio Planet
51

SKŁADNIKI
kukurydza*(67,6%),  woda, sok z cytryny*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 357 kJ / 85 kcal
Tłuszcz: 1,60 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,20 g
Weglowodany: 13,0 g
w tym cukry: 5,20 g
Błonnik: 3,30 g
Białko: 3,0 g
Sól: 0,32 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA

BIO
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

27,82 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866083

5902175866083

price: 9,46 zł

9.46 PLN 2028-12-31 NewCondition

*Kukurydza (67,6%), woda, sól morska, *sok z cytryny

*składniki ekologiczne


SKŁADNIKI
kukurydza*(67,6%),  woda, sok z cytryny*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 357 kJ / 85 kcal
Tłuszcz: 1,60 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,20 g
Weglowodany: 13,0 g
w tym cukry: 5,20 g
Błonnik: 3,30 g
Białko: 3,0 g
Sól: 0,32 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Голден Кукуруза 340 ml
    15,41zł/l

    price: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle золотые Bonduelle золотые
    кукурузы горох 340 g
    25,59zł/kg

    price: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-08-31
    Rolnik Rolnik
    консервированная кукуруза 340 g
    13,15zł/kg

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date
    2029-09-16
    Bio Europa Био Европа Bio Europa Био Европа
    маринованная в банке BIO зеленая фасоль 340 g
    21,32zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-12-31
    Bio Europa морковь Bio Bio Europa морковь Bio
    Europe маринованные в банке 340 g
    23,50zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-12-31
    Hektor Hector тертой Hektor Hector тертой
    свеклой Luncheon 340 g
    11,74zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2027-09-30
    Bio Planet Био Планет Bio Planet Био Планет
    яблоком БИО Краснокочанная капуста с 340 g
    21,82zł/kg

    price: 7,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-31
    Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
    340 g
    15,74zł/kg

    price: 5,35 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-02-13
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5