золотые кукурузы горох

Bonduelle
52золотые кукурузы горох
золотые кукурузы горохзолотые кукурузы горох
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

25,59 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680715423

3083680715423

price: 8,70 zł

8.70 PLN 2028-08-31 NewCondition
mieszanka warzyw (kukurydza 55 %, groszek 24 %), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna340 kJ - 81 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany9,7 g
w tym cukry4,8 g
Błonnik5,3 g
Białko4,1 g
Sól0,70 g

zawiera naturalnie występujące cukry
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Kukurydza konserwowa z groszkiem. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania: 425 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Голден Кукуруза 340 ml
    15,41zł/l

    price: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-08-31
    Rolnik Rolnik
    консервированная кукуруза 340 g
    13,15zł/kg

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date
    2029-09-16
    Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
    słodka 340 g
    27,82zł/kg

    price: 9,46 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-12-31
    Bio Europa Био Европа Bio Europa Био Европа
    маринованная в банке BIO зеленая фасоль 340 g
    21,32zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-12-31
    Bio Europa морковь Bio Bio Europa морковь Bio
    Europe маринованные в банке 340 g
    23,50zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-12-31
    Hektor Hector тертой Hektor Hector тертой
    свеклой Luncheon 340 g
    11,74zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2027-09-30
    Bio Planet Био Планет Bio Planet Био Планет
    яблоком БИО Краснокочанная капуста с 340 g
    21,82zł/kg

    price: 7,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-31
    Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
    340 g
    15,74zł/kg

    price: 5,35 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2028-02-13
    Bonduelle Bonduelle
    консервированная кукуруза 170 ml
    26,53zł/l

    price: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2029-08-31
    Bonduelle золото Bonduelle золото
    кукуруза Bonduelki 170 g
    28,41zł/kg

    price: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2028-08-31
    Bonduelle золото Bonduelle золото
    кукурузы из красной фасоли 212 ml
    23,54zł/l

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle золотые Bonduelle золотые
    кукурузы горох 212 ml
    24,48zł/l

    price: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Bonduelle Bonduelle
    кукуруза 2x85г Порционная золотая 170 g
    44,59zł/kg

    price: 7,58 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2029-08-31
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
    expiry date 2027-12-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5