золотые кукурузы горох

Bonduelle bez GMO bez dodatku cukru* wysoka zawartość błonnika *Zawiera naturalnie występujące cukry Czy wiesz, że: O jakość warzyw dbamy od zasiew aż do ich zapakowania. Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl Zawiera naturalnie występujące cukry Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
золотые кукурузы горохзолотые кукурузы горох
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

expiry date:

2028-08-31

pojemność

cena za litr

24,48 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680715430

3083680715430

price: 5,19 zł

buy 12 szt. for 5.11 zł/szt
5.19 PLN 2028-08-31 NewCondition
mieszanka warzyw (kukurydza 55 %, groszek 24 %), woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna340 kJ / 81 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany9,7 g
w tym cukry4,8 g
Błonnik5,3 g
Białko4,1 g
Sól0,70 g

brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Kukurydza konserwowa z groszkiem. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania: 212 ml
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Bonduelle золото Bonduelle золото
кукурузы из красной фасоли 212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-08-31
Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
expiry date 2027-12-31
Bonduelle Bonduelle
консервированный горошек 212 ml
21,37zł/l

price: 4,53 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-06-30
Bonduelle горох ekstradrobny Bonduelle горох ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Bonduelle молодой Bonduelle молодой
моркови 212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-31
Rolnik Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik Rolnik kukurydza konserwowa
212 ml
16,18zł/l

price: 3,43 zł

PLN
1
33
expiry date
2029-09-05
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Голден Кукуруза 340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle
консервированная кукуруза 170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Bonduelle золото Bonduelle золото
кукуруза Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
Bonduelle золотые Bonduelle золотые
кукурузы горох 340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Bonduelle Bonduelle
кукуруза 2x85г Порционная золотая 170 g
44,59zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
6
expiry date
2029-08-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
соус ceyenne консервированные красный 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Bonduelle сократить Bonduelle сократить
зеленые бобы 425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5