горох ekstradrobny

Bonduelle
52горох ekstradrobny
горох ekstradrobnyгорох ekstradrobny
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za litr

23,54 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680692427

3083680692427

price: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
groszek, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna330 kJ / 79 kcal
Tłuszcz0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry2 g
Błonnik5,9 g
Białko5,7 g
Sól0,58 g

źródło białka, źródło błonnika
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle Bonduelle
    консервированный горошек 212 ml
    21,37zł/l

    price: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
    expiry date 2027-12-31
    Bonduelle золото Bonduelle золото
    кукурузы из красной фасоли 212 ml
    23,54zł/l

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle золотые Bonduelle золотые
    кукурузы горох 212 ml
    24,48zł/l

    price: 5,19 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2028-08-31
    Bonduelle молодой Bonduelle молодой
    моркови 212 ml
    23,54zł/l

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-31
    Rolnik Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik Rolnik kukurydza konserwowa
    212 ml
    16,18zł/l

    price: 3,43 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date
    2029-09-05
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Традиционный консервированный горошек 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Kwidzyn Kwidzyn
    консервированный горошек 400 g
    9,38zł/kg

    price: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Bonduelle Bonduelle Порция Bonduelle Bonduelle Порция
    гороха сразу, 2х75г 150 g
    50,47zł/kg

    price: 7,57 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2029-06-30
    Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
    соус ceyenne консервированные красный 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    Bonduelle сократить Bonduelle сократить
    зеленые бобы 425 ml
    16,47zł/l

    price: 7 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
    Голден Кукуруза 340 ml
    15,41zł/l

    price: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-08-31
    Bonduelle красная Bonduelle красная
    кукурузы фасоль Мексиканская 425 ml
    21,18zł/l

    price: 9 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle
    консервированная кукуруза 170 ml
    26,53zł/l

    price: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2029-08-31
    Bonduelle золото Bonduelle золото
    кукуруза Bonduelki 170 g
    28,41zł/kg

    price: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2028-08-31
    Bonduelle золотые Bonduelle золотые
    кукурузы горох 340 g
    25,59zł/kg

    price: 8,70 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-08-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5