Bonduelle Порционная золотая кукуруза 2x85г

Bonduelle bez pozostałości pestycydów*, GMO, dodatku cukru** porcja na raz na Twoją sałatkę lepsze życie pełne warzyw *dla Ciebie Bonduelle analizuje ponad 500 cząsteczek, sprawdzając brak pozostałości pestycydów w kukurydzy (w limitach ilościowych <0,01 mg/kg). Więcej na www.bonduelle.pl **zawiera naturalnie występujące cukry Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Bonduelle Порционная золотая кукуруза 2x85гBonduelle Порционная золотая кукуруза 2x85г
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

expiry date:

2029-08-31

pojemność

cena za kilogram

44,59 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681068184

3083681068184

price: 7,58 zł

buy 6 szt. for 7.47 zł/szt
7.58 PLN 2029-08-31 NewCondition
kukurydza (bez GMO), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna309 kJ / 73 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,1 g
Błonnik3,0 g
Białko2,7 g
Sól0,28 g

Features:
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Kukurydza konserwowa.
Other information:Pojemność opakowania: 212 ml (2 x 106 ml) Masa netto: 170 g (2 x 85 g) Masa netto po odsączeniu zalewy: 140 g (2 x 70 g)
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Numer partii produkcyjnej na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Recipes:Salsa z kukurydzą dojrzałe pomidory + ogórek + papryka + kukurydza + oregano + czerwona cebula
Type of packaging:Okładka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Bonduelle Bonduelle
консервированная кукуруза 170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Bonduelle золото Bonduelle золото
кукуруза Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
Provitus Провитус крем Provitus Провитус крем
expiry date 2027-01-20
Provitus с клюквенным Provitus с клюквенным
expiry date 2027-04-28
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Rolnik Премиум мини Rolnik Премиум мини
кукуруза в початках 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Голден Кукуруза 340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle золотые Bonduelle золотые
кукурузы горох 340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Bonduelle золото Bonduelle золото
кукурузы из красной фасоли 212 ml
23,54zł/l

price: 4,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-08-31
Bonduelle золотые Bonduelle золотые
кукурузы горох 212 ml
24,48zł/l

price: 5,19 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-08-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
соус ceyenne консервированные красный 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
expiry date 2027-12-31
Bonduelle сократить Bonduelle сократить
зеленые бобы 425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-08-31
Bonduelle красная Bonduelle красная
кукурузы фасоль Мексиканская 425 ml
21,18zł/l

price: 9 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5