Мука пшеничная Bio Planet Bread тип 750 BIO

Bio Planet
51Мука пшеничная Bio Planet Bread тип 750 BIO
Мука пшеничная Bio Planet Bread тип 750 BIOМука пшеничная Bio Planet Bread тип 750 BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

10,72 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814666376

5907814666376

price: 10,72 zł

buy 5 szt. for 10.56 zł/szt
10.72 PLN 2027-07-24 NewCondition

Mąka pszenna chlebowa typ 750* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Bio Planet
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
    Гданьский мучной муки 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
    Mills Роскошный колосок 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
    Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-02-28
    Bio Planet Bio Planet тип 480 Bio Planet Bio Planet тип 480
    Пшеничная мука BIO 1 kg

    price: 10,45 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-07-24
    Szczepanki Мельница Szczepanki Мельница
    "любовь" торт муки 1 kg

    price: 3,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-03-03
    Melvit Melvit тип муки 500 Melvit Melvit тип муки 500
    Mazowsze Познань 1 kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-04-28
    Melvit Melvit Мука Mazowsze Melvit Melvit Мука Mazowsze
    типа муки 450 1 kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-08
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5