Melvit Мука Mazowsze типа муки 450

Melvit
54Melvit Мука Mazowsze типа муки 450
Melvit Мука Mazowsze типа муки 450Melvit Мука Mazowsze типа муки 450
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-06-08

pojemność

cena za kilogram

3,74 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827007206

5906827007206

price: 3,74 zł

3.74 PLN 2027-06-08 NewCondition
mąka pszenna tortowa typ 450
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1439 kJ / 340 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 72 g
- w tym cukry 0,2 g
Błonnik 1,8 g
Białko 9,2 g
Sól <0,01 g

Pszenica : Zawiera
Melvit
Legally regulated product name:Mąka tortowa pszenna
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba papierowa
Producer's address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Return address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
    Гданьский мучной муки 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
    Mills Роскошный колосок 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
    Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

    price: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-02-28
    Bio Planet Bio Planet тип 480 Bio Planet Bio Planet тип 480
    Пшеничная мука BIO 1 kg

    price: 10,45 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-07-24
    Szczepanki Мельница Szczepanki Мельница
    "любовь" торт муки 1 kg

    price: 3,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-03-03
    Bio Planet Мука Bio Planet Мука
    BIO пшеничная Bio Planet Bread тип 750 1 kg

    price: 10,72 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-24
    Melvit Melvit тип муки 500 Melvit Melvit тип муки 500
    Mazowsze Познань 1 kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-04-28
    Melvit Melvit Мука Mazowsze Melvit Melvit Мука Mazowsze
    роскошный тип 550 1 kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2027-04-28
    Melvit Melvit Мука Mazowsze Melvit Melvit Мука Mazowsze
    krupczatka типа 450 1 kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-09-02
    Melvit Melvit Melvit Melvit
    картофельной муки 0,5 кг 500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2031-07-05
    Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
    Гиганты 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Melvit горох , Melvit горох ,
    половина 400 g
    8,38zł/kg

    price: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
    манная 400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-27
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа 4x100g белый 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5