Melvit Мука Mazowsze роскошный тип 550

Melvit
Melvit Мука Mazowsze роскошный тип 550Melvit Мука Mazowsze роскошный тип 550
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-04-28

pojemność

cena za kilogram

3,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827007305

5906827007305

price: 3,73 zł

buy 10 szt. for 3.67 zł/szt
3.73 PLN 2027-04-28 NewCondition
mąka pszenna luksusowa typ 550
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1471 kJ / 347 kcal
Tłuszcz 1,6 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 71 g
- w tym cukry 0,5 g
Błonnik 2,2 g
Białko 11 g
Sól 0 g

Pszenica : Zawiera
Melvit
Legally regulated product name:Mąka luksusowa pszenna
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba papierowa
Producer's address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Return address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet тип 480 Bio Planet Bio Planet тип 480
Пшеничная мука BIO 1 kg

price: 10,45 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-24
Szczepanki Мельница Szczepanki Мельница
"любовь" торт муки 1 kg

price: 3,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-03
Bio Planet Мука Bio Planet Мука
BIO пшеничная Bio Planet Bread тип 750 1 kg

price: 10,72 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-24
Melvit Melvit тип муки 500 Melvit Melvit тип муки 500
Mazowsze Познань 1 kg

price: 3,73 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-04-28
Melvit Melvit Мука Mazowsze Melvit Melvit Мука Mazowsze
типа муки 450 1 kg

price: 3,74 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-06-08
Melvit Melvit Мука Mazowsze Melvit Melvit Мука Mazowsze
krupczatka типа 450 1 kg

price: 3,73 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-09-02
Melvit Melvit Melvit Melvit
картофельной муки 0,5 кг 500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
Гиганты 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Melvit горох , Melvit горох ,
половина 400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
манная 400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-27
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа 4x100g белый 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5