Bio Planet Рис басмати белый BIO

Bio Planet Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Bio Planet Рис басмати белый BIOBio Planet Рис басмати белый BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-12-04

pojemność

cena za kilogram

17,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983782810

5902983782810

price: 17,60 zł

17.60 PLN 2027-12-04 NewCondition
Ryż Basmati biały* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna - 1642 kJ / 389 kcal Tłuszcz - 0,6 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g Węglowodany -78 g, w tym cukry - 0,1 g Białko - 7,4 g Sól - 0 g
Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Preparation and use:SPOSÓB PRZYGOTOWANIA uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 25 min.
Kupiec белый рис Kupiec белый рис
1 kg

price: 8,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-31
Sonko Сонко Sonko Сонко
длиннозерный белый рис 1 kg

price: 7,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-02
Bio Planet Bio Planet ryż Bio Planet Bio Planet ryż
BIO
Bio Planet ryż okrągły Bio Planet ryż okrągły
okrągły 1 kg

price: 19,25 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-12
Kuchnia Gosposi Кухня Kuchnia Gosposi Кухня
Горничная Белый рис 1 kg

price: 6,86 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Melvit Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

price: 19,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-10-20
Bio Planet Bio Planet Белый Bio Planet Bio Planet Белый
БИО жасминовый рис без глютена 1 kg

price: 16,23 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
1 kg

price: 5,12 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5