Melvit
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-10-20

pojemność

cena za kilogram

19,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827016888

5906827016888

price: 19,25 zł

19.25 PLN 2027-10-20 NewCondition
ryż Basmati
Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna1480 kJ / 349 kcal
Tłuszcz 0,8 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 76 g
- w tym cukry 0,2 g
Błonnik 0,7 g
Białko 9,0 g
Sól <0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Melvit
Legally regulated product name:Ryż Basmati Indie
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 07-415 Olszewo-Borki Kruki
Return address:
Kupiec белый рис Kupiec белый рис
1 kg

price: 8,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-31
Sonko Сонко Sonko Сонко
длиннозерный белый рис 1 kg

price: 7,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-02
Bio Planet Bio Planet ryż Bio Planet Bio Planet ryż
BIO
Bio Planet ryż okrągły Bio Planet ryż okrągły
okrągły 1 kg

price: 19,25 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-12
Kuchnia Gosposi Кухня Kuchnia Gosposi Кухня
Горничная Белый рис 1 kg

price: 6,86 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Bio Planet Bio Planet Рис Bio Planet Bio Planet Рис
басмати белый BIO 1 kg

price: 17,60 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-12-04
Bio Planet Bio Planet Белый Bio Planet Bio Planet Белый
БИО жасминовый рис без глютена 1 kg

price: 16,23 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
1 kg

price: 5,12 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-30
Melvit Melvit Melvit Melvit
картофельной муки 0,5 кг 500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
Гиганты 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Melvit горох , Melvit горох ,
половина 400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
манная 400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-27
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа 4x100g белый 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-11
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа жареные 4x100g 400 g
13,33zł/kg

price: 5,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-17
Melvit рисовая мука Melvit рисовая мука
без глютена 1 kg
11,00zł/kg

price: 11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5