рисовая мука без глютена

Melvit
55
Polecam рисовая мука без глютена
53рисовая мука без глютена
рисовая мука без глютенарисовая мука без глютена
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2027-02-15

pojemność

cena za kilogram

11,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827013030

5906827013030

price: 11,00 zł

11.00 PLN 2027-02-15 NewCondition

mąka ryżowa


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1476 kJ / 348 kcal
Tłuszcz1,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany78 g
- w tym cukry0,2 g
Błonnik 1,4 g
Białko 6,0 g
Sól <0,01 g

Jęczmień : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
znakomita do wyrabiania
brand:Melvit
Legally regulated product name:Mąka ryżowa
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Naleśniki z mąki ryżowej Składniki: 2 szklanki mąki ryżowej Melvit, 2 szklanki mleka, 1/2 szklanki wody, 1 jajko, 2 łyżeczki cukru, szczypta soli, olej do smażenia. Sposób przygotowania: Składniki połączyć w misce i dokładnie wymieszać. Przygotowane ciasto smażyć na oleju na złoty kolor. Naleśniki ryżowe wyśmienicie komponują się z dowolnym sosem owocowym, konfiturami, bitą śmietaną, a także nadzieniem serowym. Smacznego!
Type of packaging:Torebka papierowa
Producer's address:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo - Borki Poland
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:58:57Polecam



Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Kupiec картофельной Kupiec картофельной
expiry date 2029-10-30
Bio Planet пшеничная Bio Planet пшеничная
экологически чистого сельского хозяйства мука типа муки 2000, продукт 1 kg

price: 10,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-27
Bio Planet ржаной муки Bio Planet ржаной муки
экологически чистого сельского хозяйства типа муки 2000, продукт 1 kg

price: 9,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-28
Bio Planet Мука из Bio Planet Мука из
полбы Bio Planet типа 700 BIO 1 kg

price: 14,41 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-18
Bio Planet Bio Planet тип 480 Bio Planet Bio Planet тип 480
Пшеничная мука BIO 1 kg

price: 10,45 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-24
Melvit Melvit Melvit Melvit
картофельной муки 0,5 кг 500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
Гиганты 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Melvit горох , Melvit горох ,
половина 400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
манная 400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-27
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа 4x100g белый 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-11
Melvit гречневая Melvit гречневая
крупа жареные 4x100g 400 g
13,33zł/kg

price: 5,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-17
Melvit ржаной муки Melvit ржаной муки
хлеба для выпечки домашнего 1 kg

price: 5,17 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5