Шарики Биоминка со вкусом шоколада БИО

Biominki

Ekologiczne kulki czekoladowe mogą stanowić doskonały dodatek do MLEKA, napoju zbożowego lub jogurtu oraz samodzielną przekąskę w szkole, w domu i na spacerze.

Шарики Биоминка со вкусом шоколада БИОШарики Биоминка со вкусом шоколада БИО
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-06

pojemność

cena za kilogram

39,12 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900361828

5903900361828

price: 19,56 zł

19.56 PLN 2027-08-06 NewCondition

mąki ze zbóż* 59 % (ryż*, PSZENICA*, kukurydza*), cukier trzcinowy*, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* 7 %, syrop ryżowy*, wanilia Bourbon*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 1609 kJ / 380 kcal
Tłuszcz - 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,9 g
Węglowodany - 82 g
w tym cukry - 25 g
Błonnik - 3,3 g
Białko - 7,9 g
Sól - 0,4 g


Ekologiczne kulki czekoladowe mogą stanowić doskonały dodatek do MLEKA, napoju zbożowego lub jogurtu oraz samodzielną przekąskę w szkole, w domu i na spacerze.


Lubella Lubella Lubella Lubella
Кукурузные хлопья 500 г кукурузные хлопья 500 g
19,48zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-30
Lubella Lubella корнфлекс Lubella Lubella корнфлекс
Целые Cornflakes 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Biominki Медовые Biominki Медовые
шарики Biominks BIO 500 g
38,42zł/kg

price: 19,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-20
Nestle Кукурузные Nestle Кукурузные
хлопья Nestle для завтрака 250 g
28,84zł/kg

price: 7,21 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-30
Lubella кукурузные Lubella кукурузные
кукурузы хлопья зерновых завтраков 250 g
23,08zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

price: 17,26 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-31
Turtle Черепаха Turtle Черепаха
покрытые темным шоколадом. БИО без глютена. Кукурузные хлопья, 250 g
147,96zł/kg

price: 36,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-10
Biominki Biominki Мармелад Biominki Biominki Мармелад
BIO
Biominki Мармелад без желатиновой BIO Biominki Мармелад без желатиновой BIO
без желатиновой BIO 100 g
123,70zł/kg

price: 12,37 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-11-08
Biominki Биоминки Biominki Биоминки
несоленые, БИО Вафли кукурузно-пшенные 62 g
93,55zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-11-25
Biominki Вафли Biominki Вафли
несоленые, БИО Биоминки гречневые 60 g
79,67zł/kg

price: 4,78 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-01
Biominki Biominki Biominki Biominki
глютена, органические Кукурузные слойки без 150 g
69,40zł/kg

price: 10,41 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-23
Biominki Биоминкс БИО Biominki Биоминкс БИО
гречневые ломтики 55 g
98,00zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-25
Biominki Биоминки Biominki Биоминки
Андруты Какао БИО 32 g
140,31zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-20
Biominki Biominki
75 g
76,93zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-03-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5