Биоминки Андруты Какао БИО

Biominki
51Биоминки Андруты Какао БИО
Биоминки Андруты Какао БИОБиоминки Андруты Какао БИО
BIO
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

140,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900362009

5903900362009

price: 4,49 zł

4.49 PLN 2026-10-20 NewCondition
Mąka pszenna*, miód wielokwiatowy* 5 %, kakao* 2 %, olej rzepakowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wisła Висла Батон Wisła Висла Батон
    expiry date 2027-01-08
    Wisła Висла Батон Wisła Висла Батон
    expiry date 2027-01-30
    Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
    expiry date 2027-02-26
    Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
    expiry date 2027-05-26
    Grześki Разделите Grześki Разделите
    - Какао шоколадный пластины без 6 26 g
    47,69zł/kg

    price: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2027-01-31
    Grześki вафельные в Grześki вафельные в
    шоколадной природного 36 g
    52,22zł/kg

    price: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    expiry date 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo
    Классические вафли Prince Polo 17 g
    96,47zł/kg

    price: 1,64 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-18
    Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
    арахиса вафли 180 g
    23,39zł/kg

    price: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-30
    Biominki Biominki Мармелад Biominki Biominki Мармелад
    BIO
    Biominki Мармелад без желатиновой BIO Biominki Мармелад без желатиновой BIO
    без желатиновой BIO 100 g
    123,70zł/kg

    price: 12,37 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-11-08
    Biominki Биоминки Biominki Биоминки
    несоленые, БИО Вафли кукурузно-пшенные 62 g
    93,55zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-11-25
    Biominki Вафли Biominki Вафли
    несоленые, БИО Биоминки гречневые 60 g
    79,67zł/kg

    price: 4,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-01
    Biominki Biominki Biominki Biominki
    глютена, органические Кукурузные слойки без 150 g
    69,40zł/kg

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-23
    Biominki Биоминкс БИО Biominki Биоминкс БИО
    гречневые ломтики 55 g
    98,00zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-11-25
    Biominki Biominki
    75 g
    76,93zł/kg

    price: 5,77 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-03-31
    Biominki Шарики Biominki Шарики
    шоколада БИО Биоминка со вкусом 500 g
    39,12zł/kg

    price: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-08-06
    Biominki Медовые Biominki Медовые
    шарики Biominks BIO 500 g
    38,42zł/kg

    price: 19,21 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-05-20
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5