Bonduelle Порция нута сразу, 2x80г

Bonduelle Źródło białka 6,4 g w 100 g
Bonduelle Порция нута сразу, 2x80гBonduelle Порция нута сразу, 2x80г
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

47,38 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681068146

3083681068146

price: 7,58 zł

7.58 PLN 2028-11-30 NewCondition
cieciorka, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna507 KJ / 121 kcal
Tłuszcz2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany15 g
w tym cukry<0,1 g
Błonnik7,7 g
Białko6,4 g
Sól0,48 g
Kwas foliowy (%RWS**)87,8 μg (44 %)
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Źródło białka 6,4 g w 100 g
Features:chrupka i pożywna*, porcja na raz na Twoją sałatkę, *Test fasoli na parze Bonduelle, badania ilościowe. Metrixlab, kwiecień 2024, *Jest źródłem białka i błonnika
brand:Bonduelle
Legally regulated product name:Cieciorka. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania: 212 ml (2 x 106 ml) Masa netto: 160 g (2 x 80 g) Masa netto po odsączeniu zalewy: 130 g (2 x 65 g)
Storage:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4°C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Recipes:Cieciorka z warzywami kurki + cebula szalotka + tymianek + puszka cieciorki + oregano + sól i pieprz do smaku
Type of packaging:Okładka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
2x80г Порционная красная фасоль 160 g
47,38zł/kg

price: 7,58 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-11-30
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Тушёная красная фасоль 160 g
30,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Традиционный консервированный горошек 400 g
11,68zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-30
Pudliszki Pudliszki
консервированная кукуруза 400 g
15,73zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-08-21
Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Bonduelle фасоль, Bonduelle фасоль,
соус ceyenne консервированные красный 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
жареная свекла 480 g
14,56zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-31
Bonduelle Ростки Bonduelle Ростки
expiry date 2027-12-31
Bonduelle сократить Bonduelle сократить
зеленые бобы 425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-08-31
Bonduelle Бондюэль Bonduelle Бондюэль
Голден Кукуруза 340 ml
15,41zł/l

price: 5,24 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-31
Bonduelle красная Bonduelle красная
кукурузы фасоль Мексиканская 425 ml
21,18zł/l

price: 9 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-11-30
Bonduelle Bonduelle
консервированный горошек 212 ml
21,37zł/l

price: 4,53 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-06-30
Bonduelle Bonduelle
консервированная кукуруза 170 ml
26,53zł/l

price: 4,51 zł

PLN
1
48
expiry date 2029-08-31
Bonduelle золото Bonduelle золото
кукуруза Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

price: 4,83 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-08-31
Bonduelle золотые Bonduelle золотые
кукурузы горох 340 g
25,59zł/kg

price: 8,70 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-08-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5