Cenos Пропаренный рис 4x100г

Cenos Ryż parboiled to ryż poddany specjalnej metodzie obróbki termicznej. Dzięki temu jego czas gotowania jest krótszy, a ziarna pozostają sypkie po ugotowaniu. Idealnie sprawdza się jako samodzielne danie, dodatek do mięs i składnik sałatek, tworząc doskonałe połączenie z warzywami i nie tylko.
Cenos Пропаренный рис 4x100гCenos Пропаренный рис 4x100г
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

12,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977001596

5900977001596

price: 5,12 zł

5.12 PLN 2027-08-30 NewCondition
Cenos Cenos Пропаренный Cenos Cenos Пропаренный
рис 4x100г 400 g
12,93zł/kg

price: 5,17 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-09-30
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1430 kJ
wartość energetyczna 337 kcal
tłuszcz 0,3 g
w tym kwasy nasycone 0,1 g
węglowodany 74 g
w tym cukry <0,5 g
błonnik 5,2 g
białko 7,3 g
sól <0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Ryż parboiled to ryż poddany specjalnej metodzie obróbki termicznej. Dzięki temu jego czas gotowania jest krótszy, a ziarna pozostają sypkie po ugotowaniu. Idealnie sprawdza się jako samodzielne danie, dodatek do mięs i składnik sałatek, tworząc doskonałe połączenie z warzywami i nie tylko.
Features:czas gotowania: 12 minut
brand:Cenos
About the brand:Marka Cenos gości na polskich stołach od ponad 20 lat. Dzięki starannej selekcji składników i kontroli, jakiej poddajemy nasze produkty, możesz mieć pewność, że w opakowaniach znajdziesz tylko najlepsze i najbardziej wartościowe ziarna. Z produktami Cenos szybko i łatwo skomponujesz pożywne dania, które pokocha cała Twoja rodzina. Polecamy również: Cenos Ryż biały długi Cenos Ryż naturalny brązowy pełnoziarnisty
Legally regulated product name:Ryż biały długi preparowany termicznie
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Recipes:
Type of packaging:Karton
Producer's address:Cenos Sp. z o.o. ul. Gen. Sikorskiego 22 62-300 Września
Return address:
Kupiec пропаренный Kupiec пропаренный
рис 4 сумки 400 g
17,03zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Kupiec Торговый Белый Kupiec Торговый Белый
рис 4x100 г 400 g
12,00zł/kg

price: 4,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Cenos длиннозерный Cenos длиннозерный
белый рис 4x100g 400. g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-09-30
Kupiec рис жасмина Kupiec рис жасмина
400 g
19,70zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-06-30
Cenos натуральный Cenos натуральный
коричневый рис - долго 4x100g 400. g
11,65zł/kg

price: 4,66 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-30
Sonko Рис Сонко Sonko Рис Сонко
Жасмин 400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-02-11
Melvit Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit Melvit ryż parboiled 4x100
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-26
Melvit Melvit ryż basmati 4x100 Melvit Melvit ryż basmati 4x100
400 g
19,65zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-07-21
Cenos Рис Cenos Жасмин Cenos Рис Cenos Жасмин
4x100г 400 g
16,43zł/kg

price: 6,57 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-10-30
Cenos горох Cenos горох
обстреляли 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-02-28
Cenos ячмень Mazurska Cenos ячмень Mazurska
400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos Ченос, крупа Cenos Ченос, крупа
ячменная Вейская 4x100г 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Cenos Гречка жареная Cenos Гречка жареная
Cenos 4x100g 400 g
13,40zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-30
Cenos крупы корпусом Cenos крупы корпусом
ячмень Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

price: 3,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-30
Cenos Cenos Fasola Piękny Jaś Cenos Cenos Fasola Piękny Jaś
400 g
20,93zł/kg

price: 8,37 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5