Сладкий кофе в исходном Кофе

Kopiko
44Сладкий кофе в исходном Кофе
Twarde cukierki o mocno kawowym smaku i aromacie, zawierające prawdziwą kawę. To właśnie ekstrakt z ziaren kawy z wyspy Jawa i kofeina zawarte w cukierku orzeźwiają i dodają energii. Twoja mała kawa w cukierku.
Сладкий кофе в исходном КофеСладкий кофе в исходном Кофе
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-23

pojemność

cena za kilogram

72,20 zł / kg

kraj

Country of origin

Indonezja

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8996001320846

8996001320846

price: 7,22 zł

7.22 PLN 2028-02-23 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, olej roślinny (palmowy, kokosowy), ekstrakt kawowy (4,9%), masło (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), barwnik: E150d, sól, aromat kawowy
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna (kJ) 1824
Wartość energetyczna (kcal)436
Tłuszcz (g)9.9
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)7.6
Węglowodany (g)86.2
w tym cukry (g)67.1
Białko (g)0.6
Sól (g)0.28

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Twarde cukierki o mocno kawowym smaku i aromacie, zawierające prawdziwą kawę. To właśnie ekstrakt z ziaren kawy z wyspy Jawa i kofeina zawarte w cukierku orzeźwiają i dodają energii. Twoja mała kawa w cukierku.
brand:Kopiko
Legally regulated product name:Cukierki kawowe
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:Indonezja
Producer's address:PT MAYORA INDAH Tbk PO Box 6138 Dżakarta 11061 Indonezja
Return address:STROCK Sp. z o.o. ul. Przyokopowa 26 01-208 Warszawa Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Kopiko Сладкий Кофе Kopiko Сладкий Кофе
    expiry date 2028-01-15
    Bio Planet Bio Planet Бананы Bio Planet Bio Planet Бананы
    в сыром шоколаде БИО 100 g
    195,20zł/kg

    price: 19,52 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-11
    Werthers Original конфеты Werthers Original конфеты
    expiry date
    2027-07-30
    Halls эвкалипт мята Halls эвкалипт мята
    конфеты

    price: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2028-06-17
    Halls сладкий Halls сладкий
    смородина 33 g
    67,88zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-11-04
    Halls Сладкий мед и Halls Сладкий мед и
    лимон 33 g
    67,88zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2028-02-19
    Halls конфеты особо Halls конфеты особо
    прочный 33 g
    68,79zł/kg

    price: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-12-14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5