Danone
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-10

pojemność

cena za kilogram

28,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900643045916

5900643045916

price: 11,53 zł

11.53 PLN 2026-10-10 NewCondition
mleko odtłuszczone, płynny cukier, mleko zagęszczone odtłuszczone, śmietanka, cukier, dekstroza, koncentrat składników mineralnych z mleka, ekstrakt wanilii, naturalny aromat, żywe kultury bakterii jogurtowych, Lactobacillus casei Danone CNCM I-1518: min. 20 miliardów/100g (min. 20 x 109 jtk/100g), witamina B6, witamina D.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g: Wartość energetyczna 318 kJ/ 75 kcal; Tłuszcz 1,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g, Węglowodany 11,7 g, w tym cukry 11,6 g, Białko 2,8 g, Sól 0,1 g, Witamina D 1,67µg, Witamina B6 0,21 mg, Wapń 120 mg
Danone Actimel Danone Actimel
укрепление иммунитета - клубничный йогурт 400 g
29,98zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-17
MÜLLER Muller Mullermilch MÜLLER Muller Mullermilch
напиток с высоким содержанием белка со вкусом шоколада Протеиновый молочный 400 g
16,68zł/kg

price: 6,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-20
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

price: 11,53 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-15
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт из кокоса и миндаля 150 g
30,53zł/kg

price: 4,58 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-23
Bakoma сливочный Bakoma сливочный
йогурт 150г кофе 150 g
30,47zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Bakoma твист малины Bakoma твист малины
йогурт пить 380 g
16,50zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист Bakoma твист
клубничный йогурт напиток 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Bakoma твист питьевой Bakoma твист питьевой
йогурт , 400 г персик манго 380 g
16,53zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-10-26
Danone Danonki сыр для Danone Danonki сыр для
детей клубничным 4x50g 200 g
33,35zł/kg

price: 6,67 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Danone фантазия Danone фантазия
шариками йогурт с шоколадными 100 g
42,60zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Danone Danone Fantasia Jogurt Danone Danone Fantasia Jogurt
expiry date
2026-10-29
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5