Delecta Пекарский порошок 30 г

Delecta
58Delecta Пекарский порошок 30 г
Delecta Пекарский порошок 30 гDelecta Пекарский порошок 30 г
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

50,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983005151

5900983005151

price: 1,52 zł

1.52 PLN 2027-03-30 NewCondition
substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, mąka pszenna
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna466 kJ / 110 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany22 g
w tym cukry0,2 g
Białko3,7 g
Sól41 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
niezawodny, na 1 kg mąki
brand:Delecta
About the brand:Życzymy udanych wypieków! Pamiętaj... w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca.
Legally regulated product name:Proszek do pieczenia.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Zastosowanie: Zawartość torebki wystarcza na spulchnienie ciasta z ok. 1 kg mąki (zależnie od typu ciasta).
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.




    Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
    порошка выпечки 30 g
    33,00zł/kg

    price: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
    Разрыхлитель 30 g
    43,00zł/kg

    price: 1,29 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2028-08-30
    Amylon Amylon Пекарский Amylon Amylon Пекарский
    порошок глютена BIO 12 g
    151,67zł/kg

    price: 1,82 zł

    PLN
    1
    32
    expiry date 2028-02-06
    Dr. Oetker Д-р Oetker. Rye Dr. Oetker Д-р Oetker. Rye
    sourdough 15 g
    126,67zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    BIOVEGAN Биовеган BIOVEGAN Биовеган
    3x17g BIO Разрыхлитель без глютена 51 g
    110,78zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-05-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Разрыхлитель 15 g
    98,00zł/kg

    price: 1,47 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date
    2027-03-03
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт с chocoloate вкус 670 g
    13,42zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт Йогурт 640 g
    13,89zł/kg

    price: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
    заменить 500 g
    12,76zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт дрожжей 600. g
    15,57zł/kg

    price: 9,34 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
    Delecta Cream Karpatka 250 g
    19,56zł/kg

    price: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    expiry date 2027-06-30
    Delecta снежок Delecta снежок
    порошок оригинальный десерт 51 g
    41,96zł/kg

    price: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    Delecta кексы с Delecta кексы с
    стружкой начинкой из шоколадной 280 g
    29,79zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5