Delecta

Deser w proszku – galaretka o smaku poziomkowym. Produkt ogólnego przeznaczenia, do spożycia po przygotowaniu zgodnie z przepisem podanym na opakowaniu. Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu.

masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

25,57 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983025968

5900983025968

price: 1,79 zł

1.79 PLN 2026-11-30 NewCondition

Cukier, żelatyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; ekstrakt z czarnej marchwi, aromaty, witaminy: A, C, E; barwnik: kurkumina.


Wartość energetyczna 195 kJ 46 kcal. Fat 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g. Węglowodany 9,8 g w tym cukry 9,7 g, Białko 1,7 g, Sól 0 g. Witamina A 120 µg (15 % RWS*) Witamina C 12 mg (15 % RWS*) Witamina E/ Vitamin E 1,8 mg (15 % RWS*) Alergeny: Mogą wystąpić jako zanieczyszczenie krzyżowe: Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies zwyczajny, pszenica oplewiona, orkisz, kamut lub ich szczepy hybrydowe).Jaja, Orzeszki ziemne, orzeszki arachidowe, Nasiona soi, Mleko, Orzechy (tj. migdał, orzech laskowy, orzech włoski, nerkowiec, orzech pekan, orzech brazylijski, pistacja, orzech pistacjowy, orzech makadamia. Nasiona sezamu. Nie występują: Skorupiaki, Ryby, Seler, Gorczyca, Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2, Łubin i produkty pochodne, Mięczaki i produkty pochodne.


Deser w proszku – galaretka o smaku poziomkowym. Produkt ogólnego przeznaczenia, do spożycia po przygotowaniu zgodnie z przepisem podanym na opakowaniu. Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu.


Delecta Желе Delecta с Delecta Желе Delecta с
вишневым вкусом 70 g
34,86zł/kg

price: 2,44 zł

PLN
1
17
expiry date
2027-07-31
Delecta Delecta Jelly Delecta Delecta Jelly
клубничный ароматизатор 70 g
34,57zł/kg

price: 2,42 zł

PLN
1
39
expiry date 2027-06-30
Delecta Желе Delecta со Delecta Желе Delecta со
вкусом малины 70 g
33,71zł/kg

price: 2,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Delecta Желе Delecta со Delecta Желе Delecta со
вкусом апельсина 70 g
35,29zł/kg

price: 2,47 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
75 g
24,53zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-11-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт с chocoloate вкус 670 g
13,42zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт Йогурт 640 g
13,89zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
заменить 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт дрожжей 600. g
15,57zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
Delecta Cream Karpatka 250 g
19,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
expiry date 2027-06-30
Delecta снежок Delecta снежок
порошок оригинальный десерт 51 g
41,96zł/kg

price: 2,14 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Delecta кексы с Delecta кексы с
стружкой начинкой из шоколадной 280 g
29,79zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5