Гостынская помадная масса

Gostyń
55
Bardzo smaczne do wafliГостынская помадная масса
59Гостынская помадная масса
Гостынская помадная массаГостынская помадная масса
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-21

pojemność

cena za kilogram

21,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031329

5900691031329

price: 10,85 zł

buy 12 szt. for 10.69 zł/szt
10.85 PLN 2028-01-21 NewCondition

mleko, cukier


Wartości odżywcze (%)na 100 g
wartość energetyczna 1213 kJ / 288 kcal
tłuszcz7,2 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone 5,0 g
węglowodany49 g
w tym
- cukry 49 g
białko 6,7 g
sól*0,24 g
*zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Mleko : Zawiera
SM Gostyń
About the brand:Ponadto oferujemy: Mleko zagęszczone słodzone w tubach Mleko zagęszczone słodzone
Legally regulated product name:Kajmak - mleko skoncentrowane z cukrem gotowane
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +25°C. Wilgotność względna nie wyższa niż 75%.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Return address:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Beata , 2015-09-13 17:40:48Bardzo smaczne do wafli



Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
естественно молоко с сахаром 150 ml
35,00zł/l

price: 5,25 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-05-31
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
консервированные 8 % жира молоко с сахаром 530 g
22,19zł/kg

price: 11,76 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-18
Bakoma Сгущенное Bakoma Сгущенное
подслащенное молоко Bakoma Mikuś 8% 75 ml
53,20zł/l

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-24
Bakoma Bakoma MIKUS Bakoma Bakoma MIKUS
сахаром, какао сгущенное молоко с 75 ml
57,07zł/l

price: 4,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-05
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
молоко с сахаром какао 150 ml
34,73zł/l

price: 5,21 zł

PLN
1
27
expiry date
2027-05-06
REDUCED PRICE -10%
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
молоко с сахаром карамель 150 ml
31,53zł/l

price: 4,73 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-29
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
жирности молоко с сахаром 7,5 % 350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-01-19
Gostyń сгущенное Gostyń сгущенное
молоко 7,5 % жирности 500 g
15,18zł/kg

price: 7,59 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-14
Gostyń SM Gostyń Gostyń SM Gostyń
гранулированный обезжиренный Молочный порошок 250 g
29,40zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-07-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5