GRUNCHY ORKISZ .

Bio Ania

Skład:

płatki orkiszowe 50%, płatki pszenne, płatki jęczmienne, płatki żytnie, syrop ryżowy, tłuszcz roślinny, mleko w proszku, łam waflowy.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO

GRUNCHY ORKISZ .GRUNCHY ORKISZ .
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

59,89 zł / kg

kraj

Country of origin

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453004005

5903453004005

price: 10,78 zł

10.78 PLN 2027-01-31 NewCondition
*łam waflowy 25% (bio mąka orkiszowa), *bio płatki orkiszowe 18%, *bio syrop ryżowy, *bio płatki pszenne, *bio płatki jęczmienne, *bio płatki żytnie, *bio tłuszcz kokosowy, *bio mleko w proszku, (*Składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1683 kJ/400 kcal
Tłuszcz11,9 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,1 g
Węglowodany 68,0 g
- w tym cukry 28,5 g
Białko 7,8 g
Sól 0,43 g
zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Skład:

płatki orkiszowe 50%, płatki pszenne, płatki jęczmienne, płatki żytnie, syrop ryżowy, tłuszcz roślinny, mleko w proszku, łam waflowy.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli PL-EKO-03 COBICO


Features:doskonała i pyszna przekąska, magia dobrego smaku, z pełnego ziarna
brand:Ania
Legally regulated product name:Bio Grunchy orkiszowe
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Type of packaging:Zgrzewane
Country of origin:UE
Producer's address:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
Return address:FPH Ania Grażyna Gregorczyk
Niepokalanej Panny Marii 103
31-589 Kraków
tel./ +48 12 422 21 89
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits
Regional Dessert шоколад 180 g
31,67zł/kg

price: 5,70 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-06
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
с сахаром 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство вишня 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-07
Bio Ania Bio Ania Bio Ania Bio Ania
кексы какао Органические бабушкины 200 g
81,95zł/kg

price: 16,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-01
Bio Ania Bio Ania Домашние Bio Ania Bio Ania Домашние
добавления БИО сахара вафли с отрубями без 190 g
66,95zł/kg

price: 12,72 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-01
Bio Ania Био Ania Bio Ania Био Ania
Печенье прямоугольная БИО 100 g
62,70zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-30
Bio Ania Био Ania Bio Ania Био Ania
Печенье раунд BIO 100 g
62,70zł/kg

price: 6,27 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-04-30
Bio Ania Палочки Bio Ania Bio Ania Палочки Bio Ania
Puff без добавления сахара BIO 70 g
136,14zł/kg

price: 9,53 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Bio Ania Био Аня мини Bio Ania Био Аня мини
крекеры джунгли БИО 100 g
59,90zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Ania Bio Ania Домашние Bio Ania Bio Ania Домашние
сахара вафли без добавления БИО 190 g
68,37zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-04-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5