Салат обеденный Компания Hektor

Hektor
53Салат обеденный Компания Hektor
Салат обеденный Компания HektorСалат обеденный Компания Hektor
masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

12,74 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000475

5904747000475

price: 5,99 zł

buy 8 szt. for 5.41 zł/szt
5.99 PLN 2027-07-30 NewCondition

Warzywa w zmiennych proporcjach: ( ogórki kiszone, marchewka, papryka, cebula ), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
    микс из моркови и гороха 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
    Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Jamar Jamar Jamar Jamar
    смесь Мексиканская овощная 470 g
    14,00zł/kg

    price: 6,58 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-10-31
    Devaldano маринованный Devaldano маринованный
    гриб 280 g
    41,32zł/kg

    price: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-30
    Rolnik Фермерский Rolnik Фермерский
    помидорами салат с зелеными 850 g
    9,76zł/kg

    price: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
    морковь 890 g
    8,98zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-30
    Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
    морковь 460 g
    13,02zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Hektor Гектор Овощной Hektor Гектор Овощной
    салат на ужин 500 ml
    9,36zł/l

    price: 4,68 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-11-30
    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Шведский салат 500 ml
    10,24zł/l

    price: 5,12 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date
    2027-09-30
    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Литовский салат 500 ml
    11,36zł/l

    price: 5,68 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-10-30
    Hektor Гектор Смесь Hektor Гектор Смесь
    гороха, кукурузы и моркови 500 ml
    11,98zł/l

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-05-30
    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Вишневый компот 900 g
    15,08zł/kg

    price: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-10-30
    Hektor Гектор Hektor Гектор
    Клубничный компот 900 g
    11,58zł/kg

    price: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-30
    Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
    сливовый 900 g
    9,99zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5