Гектор Смесь гороха, кукурузы и моркови

Hektor
Гектор Смесь гороха, кукурузы и моркови  Гектор Смесь гороха, кукурузы и моркови
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za litr

11,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000116

5904747000116

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

Warzywa w zmiennych proporcjach (marcheka, groszek, kukurydza), woda, sól.


Hektor Гектор Овощной Hektor Гектор Овощной
салат на ужин 500 ml
9,36zł/l

price: 4,68 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-11-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Шведский салат 500 ml
10,24zł/l

price: 5,12 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-09-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Литовский салат 500 ml
11,36zł/l

price: 5,68 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-10-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
100% квашеной капусты Charsznicki Экологический сок 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2026-11-30
Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
мама! Овощной салат с яйцом 500 g
21,00zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-15
Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
морковь 890 g
8,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-30
Hektor Гектор Горох и Hektor Гектор Горох и
морковь 460 g
13,02zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-30
Hektor Салат Hektor Салат
обеденный Компания Hektor 470 g
12,74zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Вишневый компот 900 g
15,08zł/kg

price: 13,57 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-10-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Клубничный компот 900 g
11,58zł/kg

price: 10,42 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-30
Hektor Компот Гектор Hektor Компот Гектор
сливовый 900 g
9,99zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5