Charsznickie Pola Natury
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2026-11-15

pojemność

cena za litr

17,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395043262

5906395043262

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2026-11-15 NewCondition
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
100% квашеной капусты Charsznicki Экологический сок 500 ml
17,98zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
14
expiry date
2026-11-30
Hektor Гектор Овощной Hektor Гектор Овощной
салат на ужин 500 ml
9,36zł/l

price: 4,68 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-11-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Шведский салат 500 ml
10,24zł/l

price: 5,12 zł

PLN
1
22
expiry date
2027-09-30
Hektor Гектор Hektor Гектор
Литовский салат 500 ml
11,36zł/l

price: 5,68 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-10-30
Hektor Гектор Смесь Hektor Гектор Смесь
гороха, кукурузы и моркови 500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-05-30
Lisner Лиснер Ох, Lisner Лиснер Ох,
мама! Овощной салат с яйцом 500 g
21,00zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

price: 10,52 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
огурцы без консервантов Чаршницкие маринованные 1.4 kg
9,56zł/kg

price: 13,39 zł

PLN
1
85
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
маринованные огурцы Charsznickie Pola Natury Органические 1 kg

price: 13,84 zł

PLN
1
40
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka натуральный без консервантов Капуста квашеная капуста 1 kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
квашеной капусты BIO Charsznickie Pola Natury Салат из 650 g
19,09zł/kg

price: 12,41 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
обжаренная с БИО грибами Чаршницкая капуста, 650 g
18,45zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
квашеная капуста Charsznickie Pola Natury Органическая 750 g
16,33zł/kg

price: 12,25 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

price: 8,69 zł

PLN
1
12
expiry date
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

price: 12,12 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5