Молочные вафли Highlander с какао и начинкой

Góralki
55
Ok.Молочные вафли Highlander с какао и начинкой
46Молочные вафли Highlander с какао и начинкой
Молочные вафли Highlander с какао и начинкойМолочные вафли Highlander с какао и начинкой
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

40,44 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8584004042089

8584004042089

price: 1,82 zł

1.82 PLN 2027-04-29 NewCondition
tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, mleko pełne w proszku 12 %, serwatka (z mleka) w proszku, polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne; palmowy, Shea; kakao 17 % o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), skrobia kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), emulgatory (lecytyny), aromaty, substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna2303 kJ/550 kcal
Tłuszcz34 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany54 g
w tym cukry39 g
Błonnik1 g
Białko7 g
Sól0,4 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
oryginał
brand:Góralki
Legally regulated product name:Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Saszetka
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:41:21Ok.



Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
expiry date 2027-05-26
Pawełek э Ведель Pawełek э Ведель
десерт Адвокат 45 g
69,78zł/kg

price: 3,14 zł

PLN
1
46
expiry date 2027-05-09
Góralki Шоколадная Góralki Шоколадная
начинкой из какао вафля Highlander с глазурью и 45 g
40,44zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-06-20
Góralki Кокосовые Góralki Кокосовые
какао с начинкой вафли Highlander с глазурью из 45 g
44,22zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-05-04
Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
z 45 g
77,11zł/kg

price: 3,47 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-03-23
Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
45 g
77,11zł/kg

price: 3,47 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-03-31
Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
Classic XXL 45 g
57,56zł/kg

price: 2,59 zł

PLN
1
37
expiry date
2027-02-16
Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
expiry date 2027-02-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5