Кокосовые вафли Highlander с глазурью из какао с начинкой

Góralki
51Кокосовые вафли Highlander с глазурью из какао с начинкой
Кокосовые вафли Highlander с глазурью из какао с начинкойКокосовые вафли Highlander с глазурью из какао с начинкой
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-04

pojemność

cena za kilogram

44,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8584004042065

8584004042065

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-05-04 NewCondition
tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, wiórki kokosowe 9 %, polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne: palmowy, Shea; kakao 17 % o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), serwatka (z mleka) w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, mąka sojowa, skrobia kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), emulgatory (lecytyny), mleko pełne w proszku, aromat, substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna2353 kJ/562 kcal
Tłuszcz37 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone26 g
Węglowodany50 g
w tym cukry33 g
Błonnik4 g
Białko6 g
Sól0,2 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
oryginał
brand:Góralki
Legally regulated product name:Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) kokosowym.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Saszetka
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
    expiry date 2027-05-26
    Pawełek э Ведель Pawełek э Ведель
    десерт Адвокат 45 g
    69,78zł/kg

    price: 3,14 zł

    PLN
    1
    46
    expiry date 2027-05-09
    Góralki Молочные Góralki Молочные
    начинкой вафли Highlander с какао и 45 g
    40,44zł/kg

    price: 1,82 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-29
    Góralki Шоколадная Góralki Шоколадная
    начинкой из какао вафля Highlander с глазурью и 45 g
    40,44zł/kg

    price: 1,82 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-06-20
    Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
    z 45 g
    77,11zł/kg

    price: 3,47 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2027-03-23
    Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
    45 g
    77,11zł/kg

    price: 3,47 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-03-31
    Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
    Classic XXL 45 g
    57,56zł/kg

    price: 2,59 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date
    2027-02-16
    Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
    expiry date 2027-02-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5