Плавленый сыр Hochland Mixtett

Hochland
45
świeży i smakowo dobryПлавленый сыр Hochland Mixtett
410Плавленый сыр Hochland Mixtett
naturalne składniki, bez konserwantów bogaty w wapń źródło białka Hochland To jest pyszne! Hochland To jest pyszne! Zainspiruj się! Pyszne przepisy na: www.hochland.pl Hochland To jest pyszne! w Polsce od 1989.
Плавленый сыр Hochland MixtettПлавленый сыр Hochland Mixtett
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-20

pojemność

cena za kilogram

43,33 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902899141763

5902899141763

price: 7,80 zł

7.80 PLN 2027-01-20 NewCondition
Mleko : Zawiera
Features:w Polsce ponad 25 lat, bez konserwantów, bogaty w wapń, źródło białka
brand:Hochland
About the brand:Hochland To jest pyszne! w Polsce od 1989
Legally regulated product name:Ser kremowy topiony w trójkącikach.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temp. od +2 °C do +10 °C.
Type of packaging:Pudełko
Package contents:4 x Z ziołami, 2 x Ze śmietanką, 2 x Z papryką
Country of origin:Poland
Producer's address:Hochland Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 2, 64-530 Kaźmierz
Return address:pl:Hochland Polska Sp. z o.o. pl:ul. Okreżna 2, 64-530 Kaźmierz
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Danuta , 2023-10-31 14:56:33świeży i smakowo dobry



Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
Hochland Sortett 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-02
Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
Hochland с травами 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-09
Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
Hochland с ветчиной 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-08
Hochland Сливочный сыр Hochland Сливочный сыр
Hochland. Сливочный вкус. 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-20
Hochland Квартет со Hochland Квартет со
сливочным сыром Hochland 180 g
43,22zł/kg

price: 7,78 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-22
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сливочный сыр 100 g
35,60zł/kg

price: 3,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-03
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Плавленый сыр с зеленью 100 g
35,60zł/kg

price: 3,56 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-07
Hochland Hochland Almette Hochland Hochland Almette
Пушистый сырок с редькой 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-20
Hochland Hochland Almette Hochland Hochland Almette
и чесноком Пушистый сырок со шпинатом 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-14
Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
z pieczarkami 90 g
51,89zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-16
Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
z papryką 90 g
51,22zł/kg

price: 4,61 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-16
Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
90 g
51,89zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-23
Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
z ziołami 90 g
51,89zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-20
Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
Emmentaler 90 g
51,89zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-13
Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
śmietankowy 90 g
51,22zł/kg

price: 4,61 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5