Hochland
55
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

51,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902899142142

5902899142142

price: 4,61 zł

buy 6 szt. for 4.54 zł/szt
4.61 PLN 2027-02-16 NewCondition
odtworzone mleko odtłuszczone, ser (30 %), ogórki, papryka (3,5 %), odtłuszczone mleko w proszku, masło, sole emulgujące: E450, E452, białka mleka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna736 kJ / 177 kcal
tłuszcz12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,9 g
węglowodany6,2 g
w tym cukry6,1 g
białko11 g
sól2,3 g
Wapń337 mg (42 % RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)).

Mleko : Zawiera
bez konserwantów, bez barwników, bogaty w wapń, źródło białka
brand:Hochland
About the brand:Hochland To jest pyszne! Hochland w Polsce od 1989
Legally regulated product name:Ser kremowy topiony z papryką.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temp. od +2 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 72 godzin.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Producer's address:Hochland Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 2, 64-530 Kaźmierz
Return address:Hochland Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 2, 64-530 Kaźmierz
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
    z pieczarkami 90 g
    51,89zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-16
    Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
    90 g
    51,89zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-23
    Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
    z ziołami 90 g
    51,89zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-20
    Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
    Emmentaler 90 g
    51,89zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-13
    Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
    śmietankowy 90 g
    51,22zł/kg

    price: 4,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-12
    Hochland Сливочный сыр Hochland Сливочный сыр
    expiry date 2027-01-17
    Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
    expiry date 2027-01-02
    Hochland Hochland Almette Hochland Hochland Almette
    Пушистый сырок с редькой 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-20
    Hochland Hochland Almette Hochland Hochland Almette
    и чесноком Пушистый сырок со шпинатом 150 g
    48,27zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-14
    Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
    Hochland Sortett 180 g
    43,33zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-02
    Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
    Hochland с травами 180 g
    43,33zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-09
    Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
    Hochland с ветчиной 180 g
    43,33zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-08
    Hochland Сливочный сыр Hochland Сливочный сыр
    Hochland. Сливочный вкус. 180 g
    43,33zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-20
    Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
    Hochland Mixtett 180 g
    43,33zł/kg

    price: 7,80 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-20
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5