Hochland Сливочный сэндвич с творогом и ветчиной

Hochland Hochland To jest pyszne! Kupując ten produkt wspierasz program Pajacyk - dzielimy się tym co dobre
Hochland Сливочный сэндвич с творогом и ветчиной Hochland Сливочный сэндвич с творогом и ветчиной
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-29

pojemność

cena za kilogram

43,77 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902899139708

5902899139708

price: 5,69 zł

5.69 PLN 2026-11-29 NewCondition
ser twarogowy, szynka (4 %) (mięso wieprzowe, woda, sól, glukoza, stabilizator: trifosforany, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu), białka mleka, aromat, sól, skrobia z tapioki, substancja zagęszczająca: guma guar, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna919 kJ/ 222 kcal
tłuszcz20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
węglowodany4,2 g
w tym cukry3,5 g
białko6,3 g
sól1,0 g

Mleko : Zawiera
Hochland To jest pyszne! Kupując ten produkt wspierasz program Pajacyk - dzielimy się tym co dobre
Features:wyrazisty smak
brand:Hochland
About the brand:Hochland To jest pyszne!
Legally regulated product name:Kanapkowy z szynką. Kremowy serek twarogowy. Pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temp. od +2°C do + 8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 72 godzin.
Type of packaging:Cup/Tub/Bowl
Country of origin:Polska
Producer's address:Hochland Polska Sp. z o.o. ul. Okrężna 2 64-530 Kaźmierz
Return address:pl:Hochland Polska Sp. z o.o. pl:ul. Okrężna 2 64-530 Kaźmierz
Hochland Hochland Hochland Hochland
творогом и чесноком Сливочный сэндвич с 130 g
43,77zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-01
Hochland Hochland Hochland Hochland
творогом, огурцом и укропом Сливочный сэндвич с 130 g
43,77zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
6
expiry date 2026-12-04
Hochland Hochland Hochland Hochland
творогом, чесноком и зеленью Сливочный сэндвич с 130 g
43,77zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-10
Hochland Hochland Hochland Hochland
творогом и жареным луком Сливочный сэндвич с 130 g
43,77zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный плавленый сыр 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-22
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с травами 150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный йогурт сыр 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-07
Almette , Альметте Almette , Альметте
сливочный сыр с хреном 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-12
Hochland Hochland Almette Hochland Hochland Almette
Пушистый сырок с редькой 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-20
Hochland Hochland Almette Hochland Hochland Almette
и чесноком Пушистый сырок со шпинатом 150 g
48,27zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-14
Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
Hochland Sortett 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-02
Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
Hochland с травами 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-09
Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
Hochland с ветчиной 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-08
Hochland Сливочный сыр Hochland Сливочный сыр
Hochland. Сливочный вкус. 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-20
Hochland Плавленый сыр Hochland Плавленый сыр
Hochland Mixtett 180 g
43,33zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-20
Hochland Hochland Ser kremowy Hochland Hochland Ser kremowy
z pieczarkami 90 g
51,89zł/kg

price: 4,67 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5