Томатная паста Джамар

Jamar
55Томатная паста Джамар
Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Томатная паста ДжамарТоматная паста Джамар
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

20,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200596

5906716200596

price: 3,69 zł

3.69 PLN 2028-05-31 NewCondition
Zawartość ekstraktu ogólnego nie mniej niż 28 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia492 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany21 g
- w tym cukry15 g
Błonnik4,4 g
Białko3,9 g
Sól0,05 g

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Features:z pasji do warzyw i owoców, źródło błonnika, słodycz pomidora :)
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Rolnik Томатный Rolnik Томатный
    концентрат 200 g
    21,60zł/kg

    price: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2028-08-27
    Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
    Томатная паста 30% 190 g
    27,11zł/kg

    price: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-05-30
    Dawtona Dawtona томат Dawtona Dawtona томат
    80 g
    34,50zł/kg

    price: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2028-05-08
    Alce Nero Томатный Alce Nero Томатный
    концентрат Alce Nero 28% БИО 130 g
    82,38zł/kg

    price: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-10-14
    Bio Food Концентрат Bio Food Концентрат
    томатов Bio Food 30% 200 g
    66,45zł/kg

    price: 13,29 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-04-28
    Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
    pomidorowy 190 ml
    16,84zł/l

    price: 3,20 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-05-21
    Krakus красный борщ Krakus красный борщ
    концентрат 300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
    маринованная свекла 300 g
    14,43zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-31
    Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
    микс из моркови и гороха 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
    Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Jamar Jamar
    Jamar Мультифруктовый мармелад 600 g
    14,68zł/kg

    price: 8,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-31
    Jamar Джамар, Jamar Джамар,
    фасоль консервированная белая 400 g
    12,80zł/kg

    price: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-31
    Jamar Jamar Овощная Jamar Jamar Овощная
    смесь морковного горошка 380 g
    14,92zł/kg

    price: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-04-30
    Jamar Джамар Jamar Джамар
    консервированный горошек 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5