Органический малиновый сироп

Batom
42Органический малиновый сироп

Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216

Органический малиновый сиропОрганический малиновый сироп
BIO
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

data przydatności

expiry date:

2027-09-10

pojemność

cena za litr

81,79 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950863

5907709950863

price: 26,99 zł

26.99 PLN 2027-09-10 NewCondition

Sok z malin* 70%, cukier trzcinowy 30%.

*certyfikowany składnik ekologiczny



Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216


brand:Batom
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Batom Батом сироп Batom Батом сироп
    бузины БИО 330 ml
    63,33zł/l

    price: 20,90 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-23
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    фруктовый сироп аронии 420 ml
    20,40zł/l

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol фрукты Herbapol фрукты
    цветков липы малиновый сироп кладовая с 420 ml
    19,81zł/l

    price: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    смородины фруктовый сироп черной 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Herbapol Фрукты Herbapol Фрукты
    кладовая вишневый сироп 420 ml
    20,02zł/l

    price: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    фрукты клубничный сироп 420 ml
    20,19zł/l

    price: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol фрукты Herbapol фрукты
    малиновый сироп кладовая 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-08-30
    Victorias Виктории Victorias Виктории
    - бармен Блю Кюрасао сироп 490 ml
    37,57zł/l

    price: 18,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-02
    Batom Batom
    330 ml
    87,45zł/l

    price: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-09-10
    Batom Органическое Batom Органическое
    сливовое варенье Batom B / C BIO 270 g
    107,37zł/kg

    price: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-09-16
    Batom Батом лимон с Batom Батом лимон с
    имбирем в сиропе BIO 220 g
    72,68zł/kg

    price: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-05
    Batom Батом Пищевая Batom Батом Пищевая
    сода 1 kg
    15,00zł/kg

    price: 15 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-03-03
    Batom Батом Эритрит Batom Батом Эритрит
    500 g
    38,74zł/kg

    price: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-25
    Batom Органические Batom Органические
    сушеные овощи Batom BIO 75 g
    162,13zł/kg

    price: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-03-01
    Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
    suszone 150 g
    128,47zł/kg

    price: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-03-01
    Batom Батом Витамин С Batom Батом Витамин С
    1000 мг 250 g
    62,00zł/kg

    price: 15,50 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5