Jerry Gluten Out Безглютеновые какао-зерновые шарики

Pyszne chrupki zbożowe kakaowe, które przeniosą Cię w czasy dzieciństwa. Świetnie smakują i dodają energii!
Śniadaniowa alternatywa dla klasycznej kanapki. Takie śniadanie to dobra propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Doskonale współgrają zarówno z mlekiem, jogurtem, jak i z napojem roślinnym.

Jerry Gluten Out Безглютеновые какао-зерновые шарики Jerry Gluten Out Безглютеновые какао-зерновые шарики
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

38,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904954645407

5904954645407

price: 14,57 zł

14.57 PLN 2027-02-25 NewCondition

zboża 62,3 % (kaszka kukurydziana, kaszka ryżowa), cukier, odtłuszczone kakao 4,7 %, syrop ryżowy, olej rzepakowy, sól, emulgator: lecytyny (z SOI), cynamon, aromat.


Wartość energetyczna: 1662 kJ/394 kcal
Tłuszcz: 6,4 g
w tym kwasy nasycone: 0,7 g
Węglowodany: 74,4 g
w tym cukry: 21,3 g
Błonnik: 5,8 g
Białko: 6,7 g
Sól: 0,5 g


Pyszne chrupki zbożowe kakaowe, które przeniosą Cię w czasy dzieciństwa. Świetnie smakują i dodają energii!
Śniadaniowa alternatywa dla klasycznej kanapki. Takie śniadanie to dobra propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Doskonale współgrają zarówno z mlekiem, jogurtem, jak i z napojem roślinnym.


Nestle Кукурузные Nestle Кукурузные
хлопья Nestle для завтрака 250 g
28,84zł/kg

price: 7,21 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-30
Lubella кукурузные Lubella кукурузные
кукурузы хлопья зерновых завтраков 250 g
23,08zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-31
Lubella Lubella Lubella Lubella
Кукурузные хлопья 500 г кукурузные хлопья 500 g
19,48zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-30
Lubella Lubella корнфлекс Lubella Lubella корнфлекс
Целые Cornflakes 500 g
19,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-30
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

price: 17,26 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-31
Turtle Черепаха Turtle Черепаха
покрытые темным шоколадом. БИО без глютена. Кукурузные хлопья, 250 g
147,96zł/kg

price: 36,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-10
Biominki Шарики Biominki Шарики
шоколада БИО Биоминка со вкусом 500 g
39,12zł/kg

price: 19,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5