Кнорр Фикс Спагетти Карбонара

Knorr
51Кнорр Фикс Спагетти Карбонара
Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Кнорр Фикс Спагетти КарбонараКнорр Фикс Спагетти Карбонара
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522991954

8710522991954

price: 4,18 zł

4.18 PLN 2026-12-30 NewCondition
ser topiony w proszku (25 %) [ser (MLEKO), serwatka (MLEKO)], skrobia, śmietanka w proszku (13 %) (MLEKO), żółtko JAJA (10 %), aromaty (w tym MLEKO), olej słonecznikowy, mąka PSZENNA, wędzona słonina (2,9 %) (tłuszcz wieprzowy, przeciwutleniacze: ekstrakty z rozmarynu; dym), sól jodowana, laktoza (MLEKO), ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki (0,6 %), białka MLEKA, przyprawy (czosnek, kurkuma), sól
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia2090 kJ / 498 kcal
Tłuszcz32 g
w tym kwasy nasycone14 g
Węglowodany35 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik<0,5 g
Białko17 g
Sól8,0 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dania = 280 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Features:gwarantujemy sposób na urozmaiconą dietę, doskonały smak
brand:Knorr
Legally regulated product name:Fix spaghetti carbonara.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Przygotuj: 100 g chudego wędzonego boczku 350 g makaronu 100 ml śmietany 150 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix rozmieszaj dokładnie z wodą i śmietaną. 2) Do Fixu dodaj 100 g podsmażonego wędzonego boczku. Zagotuj i gotuj na małym ogniu przez ok. 1 minutę. 3) Danie podawaj z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Roślinna inspiracja: 1) Zamień boczek na podsmażone wędzone tofu. 2) Wzbogacić smak sosu dodatkiem szpinaku lub mrożonego zielonego groszku. 3) Danie będzie smakować wyśmienicie, posypane natką pietruszki.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz Болонский Łowicz Болонский
    соус готов 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Łowicz китайский Łowicz китайский
    expiry date 2027-11-30
    Łowicz соус для Łowicz соус для
    спагетти 500 g
    17,14zł/kg

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-01-31
    Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
    expiry date 2028-01-06
    Pamapol голубцы в Pamapol голубцы в
    томатном соусе 500 g
    17,56zł/kg

    price: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    expiry date 2029-02-10
    Pamapol фрикадельки в Pamapol фрикадельки в
    томатном соусе 500 g
    16,68zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    expiry date 2029-01-10
    Pamapol Фасоль и weenies с Pamapol Фасоль и weenies с
    expiry date 2029-01-22
    Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
    expiry date
    2027-10-01
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    красного борща кружка порошкового 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
    с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
    90,48zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date 2027-02-28
    Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
    томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
    100,00zł/kg

    price: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-30
    Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
    сыр с травами 61 g
    49,02zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-05-30
    Knorr Кнорр Главная Knorr Кнорр Главная
    Вкусы свекольник 53 g
    84,91zł/kg

    price: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2027-01-30
    Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
    Knorr соус для жареной яркий 25 g
    184,80zł/kg

    price: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-05-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5