Лубелла Яйцо Паста Звезды

Lubella
48Лубелла Яйцо Паста Звезды
Лубелла Яйцо Паста ЗвездыЛубелла Яйцо Паста Звезды
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049010648

5900049010648

price: 4,25 zł

4.25 PLN 2029-06-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
ulepszona receptura, czas gotowania: 6 min
brand:Lubella
About the brand:Lubella Tradycja od 1881
Legally regulated product name:Makaron jajeczny. Gwiazdki.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:
Type of packaging:Not specified
Producer's address:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2031-04-30
    Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
    brothy Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Домашнее Яйцо Страна 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    макаронные бусины 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Яичная лапша Рис 250 g
    16,76zł/kg

    price: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-30
    Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
    100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
    17,40zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-30
    Goliard Лапша Голиард Goliard Лапша Голиард
    с 12 перепелиными яйцами 250 g
    22,32zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-04-30
    Lubella Любелла паста Lubella Любелла паста
    Кокардки (Фарфалле) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Перья пасты Lubella Перья пасты
    Lubella (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Lubella Lubella pasta
    Морские ракушки (ньокки) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% цельнозерновой 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% цельное зерно 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    цельнозерновые 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-08-31
    Lubella Лапша Lubella Ribbon Lubella Лапша Lubella Ribbon
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    price: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-09-30
    Lubella Lubella pasta Ribbon nests Lubella Lubella pasta Ribbon nests
    цельнозерновые (Nidi Tagliatelle) 100% 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-07-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5