Lubella pasta Морские ракушки (ньокки)

Lubella
55Lubella pasta Морские ракушки (ньокки)
Lubella pasta Морские ракушки (ньокки)Lubella pasta Морские ракушки (ньокки)
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-12-30

pojemność

cena za kilogram

14,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049003558

5900049003558

price: 5,64 zł

buy 12 szt. for 5.56 zł/szt
5.64 PLN 2029-12-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
błonnik3,0 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Polski Producent
brand:Lubella
About the brand:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Legally regulated product name:Makaron muszelki morskie.
Storage:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Przepis dla Ciebie! Muszelki morskie z kurczakiem i szpinakiem Składniki: makaron Lubella Muszelki Morskie 200 g świeży szpinak 200 g piersi z kurczaka ok. 300 g mała czerwona cebula 1 sztuka śmietanka 30% 200 ml Dodatkowo: sól, pieprz, słodka papryka, gałka muszkatołowa, oliwa do smażenia Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 30 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Odcedzając zostaw 1/3 szklanki wody z gotowania makaronu. Przygotuj dodatki! Mięso pokrój w kostkę, dopraw solą, pieprzem, szczyptą słodkiej papryki i podsmaż na oliwie razem z pokrojoną w pióra cebulą. Dodaj świeży szpinak i smaż przez około 3-4 minuty, do momentu aż zwiędnie. Na koniec dodaj śmietanę i wodę z gotowania makaronu. Całość zagotuj i dopraw gałką muszkatołową. Połącz i ciesz się smakiem! Makaron wymieszaj z gorącym sosem. Smacznego!
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Lubella Любелла паста Lubella Любелла паста
    Кокардки (Фарфалле) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Перья пасты Lubella Перья пасты
    Lubella (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% цельнозерновой 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% цельное зерно 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    цельнозерновые 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-08-31
    Lubella Лапша Lubella Ribbon Lubella Лапша Lubella Ribbon
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    price: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-09-30
    Lubella Lubella pasta Ribbon nests Lubella Lubella pasta Ribbon nests
    цельнозерновые (Nidi Tagliatelle) 100% 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2029-07-30
    Goliard Голиард паста Goliard Голиард паста
    Familijne Egg Nests 400 g
    13,48zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-07-29
    Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
    brothy Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Домашнее Яйцо Страна 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    макаронные бусины 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
    Паста Звезды 250 g
    17,00zł/kg

    price: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Яичная лапша Рис 250 g
    16,76zł/kg

    price: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella 4-яичная Lubella Lubella 4-яичная
    паста 200 g
    15,90zł/kg

    price: 3,18 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Lubella Pasta Гнезда Lubella Lubella Pasta Гнезда
    из лент 400 g
    16,13zł/kg

    price: 6,45 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5