Milka
51
Tabliczka Milka White Chocolate to pyszna, rozpływająca się w ustach biała czekolada Milka. Idealna dla miłośników białej czekolady. Milka White to świetny wybór na chwilę relaksu - doskonale smakuje solo, ale równie dobrze sprawdzi się jako dodatek do deserów. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-13

pojemność

cena za kilogram

75,56 zł / kg

kraj

Country of origin

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202266003

7622202266003

price: 6,80 zł

6.80 PLN 2027-08-13 NewCondition
Milka Milka Biała czekolada Milka Milka Biała czekolada
90 g
72,00zł/kg

price: 6,48 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-05
cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), aromat
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2233 kJ
534 kcal
Tłuszcz28.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17.00 g
Węglowodany65.00 g
Cukry ogółem65.00 g
Błonnik0.00 g
Białko4.20 g
Równoważna zawartość soli0.26 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Tabliczka Milka White Chocolate to pyszna, rozpływająca się w ustach biała czekolada Milka. Idealna dla miłośników białej czekolady. Milka White to świetny wybór na chwilę relaksu - doskonale smakuje solo, ale równie dobrze sprawdzi się jako dodatek do deserów. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
brand:Milka
Legally regulated product name:Biała czekolada.
Storage:Förvaras torrt och skyddat mot värme./Opbevares tørt og ikke for varmt./Oppbevares tørt, beskyttet mot varme.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Niemcy
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Goplana горького Goplana горького
    шоколада 90 g
    62,78zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2028-02-28
    Alpinella Alpinella Alpinella Alpinella
    горько-сладкого шоколада 90 g
    79,89zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-05-30
    Milka Милка молочный Milka Милка молочный
    молока в середине ячеистого Bubbly шоколад с альпийского 90 g
    75,33zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-07-02
    Wedel Классический Wedel Классический
    молочный шоколад Wedel 90 g
    75,11zł/kg

    price: 6,76 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2027-10-23
    Wedel Классический Wedel Классический
    темный шоколад Wedel 64% 90 g
    104,22zł/kg

    price: 9,38 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-19
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    expiry date 2027-01-31
    Wawel Шоколад Wawel Wawel Шоколад Wawel
    темный 64% какао 90 g
    95,44zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-01-30
    Wawel Вавельский Wawel Вавельский
    шоколад с начинкой из мяты 90 g
    81,78zł/kg

    price: 7,36 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-26
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом 135 g
    42,96zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-03-27
    Milka Шоколад Milka Шоколад
    Клубника - Йогурт 100 g
    67,80zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-08
    Milka Милка Milka Милка
    Шоколадный Йогурт 100 g
    71,60zł/kg

    price: 7,16 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-06-10
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом и изюмом 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-19
    Milka молочный Milka молочный
    начинкой со вкусом малины шоколад с молочной 100 g
    64,70zł/kg

    price: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-01-19
    Milka карамель Milka карамель
    карамельным nadzienim молочный шоколад с 100 g
    64,20zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-27
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5