Пости Экспресс Mint травяной чай с лимоном

Posti Zioła w połączeniu z owocowymi dodatkami tworzą wyśmienite kompozycje. Możesz pić je na ciepło lub schłodzone, dodając kostki lodu i ulubione sezonowe owoce.\n\nCzy wiesz że...\nOrzeźwiającą lemoniadę przygotujesz dodając do schłodzonego naparu kostki lodu, plasterki cytryny oraz miód do smaku.
Пости Экспресс Mint травяной чай с лимономПости Экспресс Mint травяной чай с лимоном
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

expiry date:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

0,20 zł / torebek

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888012612

5900888012612

price: 3,99 zł

buy 12 szt. for 3.82 zł/szt
3.99 PLN 2028-01-30 NewCondition
ziele mięty (Mentha piperita) 80%, owoc jabłka, aromat, skorka cytryny 2%, koncentrat soku cytrynowego 1%
Zioła w połączeniu z owocowymi dodatkami tworzą wyśmienite kompozycje. Możesz pić je na ciepło lub schłodzone, dodając kostki lodu i ulubione sezonowe owoce.
Czy wiesz że...
Orzeźwiającą lemoniadę przygotujesz dodając do schłodzonego naparu kostki lodu, plasterki cytryny oraz miód do smaku.
Features:mądra natura inspiruje - 100% smaku, tylko polskie zioła
brand:Posti
About the brand:Posti
Ponad 60 lat
Legally regulated product name:Herbatka ziołowo-owocowa ekspresowa aromatyzowana.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób parzenia:
Do filiżanki włóż jedną torebkę herbatki i zalej 200 ml świeżo zagotowanej wody.
Zaparzaj 5 - 7 minut pod przykryciem.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:POSTI S.A.
ul. Bukowińska 22b
02-703 Warszawa
Return address:POSTI S.A.
ul. Bukowińska 22b
02-703 Warszawa
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

price: 4,44 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-06-30
Herbapol Herbapol
шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

price: 5,83 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Польский чай с ромашкой 20 torebek

price: 4,47 zł

PLN
1
48
expiry date 2028-06-30
Posti травяные чай 20 Posti травяные чай 20
пакетиков ромашки 20 szt.

price: 3,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2028-05-30
Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

price: 4,12 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-14
Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
Буш Африканский красный чай 20 szt.

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-05-26
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
фенхеля Польский травяной чай из 20 torebek

price: 4,66 zł

PLN
1
17
expiry date
2028-05-30
Posti зеленый чай 20 Posti зеленый чай 20
пакетиков 20 szt.

price: 5,72 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-05-30
Posti Юньнань черный Posti Юньнань черный
чай лист 80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
25
expiry date 2029-07-30
Posti Пости Юньнань Posti Пости Юньнань
зеленый чай с лимоном 20 szt.

price: 5,80 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-11-30
Posti зеленого Posti зеленого
чайного листа 100 g
68,30zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-03-30
Posti Posti
20 torebek

price: 3,79 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-10-10
Posti травяной чай 20 Posti травяной чай 20
пакетиков Монетный двор 30 g
108,33zł/kg

price: 3,25 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-05-30
Posti Эрл Грей черный Posti Эрл Грей черный
лист сломан чай ароматизированный 80 g
81,88zł/kg

price: 6,55 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-02-28
Posti Мадрас черный Posti Мадрас черный
чай Лиственные сломан 80 g
85,38zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
4
expiry date 2029-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5