Mlekovita

Pyszna przekąska nie tylko dla najmłodszych. Dzięki 60% zawartości twarogu jest bogata w białko, będące budulcem tkanek i źródłem energii. Wypasiony batonik twarogowy o smaku waniliowym w czekoladzie mlecznej jest idealny jako słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Wypasione batoniki twarogowe z powodzeniem zastąpią tradycyjne słodycze. Szybkie i smaczne małe co nieco nie tylko dla najmłodszych. Znany i lubiany batonik twarogowy w nowej, Wypasionej odsłonie. Znakomity na każdą porę dnia i okazję. To słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Dzięki 60% zawartości twarogu stanowi wartościowe źródło białka.

masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-14

pojemność

cena za kilogram

74,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512904375

5900512904375

price: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-14 NewCondition

Twaróg 60% Czekolada mleczna 22% (cukier, tłuszcz roślinny, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny, ekstrakt wanilii) Pozostałe masło, cukier, białka mleka, stabilizator: agar, skrobia modyfikowana, aromaty


Wartości odżywcze (w 100 g) Składnik Wartość Wartość energetyczna 1540 kJ / 370 kcal Tłuszcz 26 g - w tym kwasy nasycone 17 g Węglowodany 20 g - w tym cukry 20 g Białko 14 g Sól 0,20 g


Pyszna przekąska nie tylko dla najmłodszych. Dzięki 60% zawartości twarogu jest bogata w białko, będące budulcem tkanek i źródłem energii. Wypasiony batonik twarogowy o smaku waniliowym w czekoladzie mlecznej jest idealny jako słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Wypasione batoniki twarogowe z powodzeniem zastąpią tradycyjne słodycze. Szybkie i smaczne małe co nieco nie tylko dla najmłodszych. Znany i lubiany batonik twarogowy w nowej, Wypasionej odsłonie. Znakomity na każdą porę dnia i okazję. To słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Dzięki 60% zawartości twarogu stanowi wartościowe źródło białka.


Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

price: 2,18 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Sante Sante Хрустящие Sante Sante Хрустящие
с черносливом, посыпанные ванильным соусом зерновых батончиков мюсли 40 g
49,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-04-03
Sante Сант Грин Tree Baton Sante Сант Грин Tree Baton
овсяные мюсли с шоколадом 40 g
64,00zł/kg

price: 2,56 zł

PLN
1
31
expiry date
2026-11-28
Bakalland Bakalland Ба! Bakalland Bakalland Ба!
бакалейных Зерновой батончик 5 40 g
55,00zł/kg

price: 2,20 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Sante Sante Crunchy
шоколадом Банановый бар, наполненный 40 g
56,25zł/kg

price: 2,25 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-01-20
Kopernik Классические Kopernik Классические
Коперник театральные вафли 40 g
61,00zł/kg

price: 2,44 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-07-31
Princessa Вафли Princessa Princessa Вафли Princessa
какао-кремом и покрытые молочным шоколадом Longa, прослоенные 40 g
58,25zł/kg

price: 2,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-03-30
Princessa Вафли Princessa Princessa Вафли Princessa
кремом и покрытые молочным шоколадом Longa, покрытые ореховым 40 g
60,75zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-28
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5