Mlekovita
55
Ok.
52
Ser edamski pełnotłusty kl. l
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

44,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512110165

5900512110165

price: 6,64 zł

6.64 PLN 2026-11-07 NewCondition
Mlekovita Mlekovita ser żółty Mlekovita Mlekovita ser żółty
w plastrach 150 g
43,80zł/kg

price: 6,57 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-11-02
mleko pasteryzowane, sól spożywcza, stabilizator - chlorek wapnia, kultury bakterii, podpuszczka mikrobiol., substancja konserwująca- azotan potasu, barwnik annato
Wartości odżywcze (%)w 100 g sera
Wartość energ.1387 kJ/334 kcal
Białko 25 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Tłuszcz26 g
w tym kw. nasycone 16 g
Błonnik 0 g
Sód 0,7 g
Wapń 900 mg - 113%*
* zalecanego dziennego spożycia

Ser edamski pełnotłusty kl. l
brand:Mlekovita
Other information:Porcja (1 plaster) zawiera: kcal 72 4%, cukry 0 g 0%, tłuszcz 5,6 g 8%, kw. tł. nasycone 3,4 g 17%, sód 0,1 g 4%
GDA - % Wskazanego Dziennego Spożycia dla osoby dorosłej.
Opakowanie 150 g zawiera 7 sugerowanych porcji sera.
Pakowany w atmosferze ochronnej.
Certyfikowane systemy HACCP, ISO 9001, ISO 14001, gwarancja jakości
Storage:Przechowywać w temp. od +2°C do +10°C
Type of packaging:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Producer's address:SM Mlekovita
ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
Return address:SM Mlekovita
ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:37:53Ok.



Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekpol Тильзит Mlekpol Тильзит
ломтики твердого сыра 150 g
39,07zł/kg

price: 5,86 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-15
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5