классико оливковое масло с первого холодного отжима

Monini
55
Polecamклассико оливковое масло с первого холодного отжима
45классико оливковое масло с первого холодного отжима
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Classico, dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, jest niezbędna w każdej kuchni. Doskonale nadaje się zarówno do podsmażania, gotowania, pieczenia jak i przyprawiania. Idealna do sałatek, pizzy, chleba oraz wszelkiego rodzaju warzyw.
классико оливковое масло с первого холодного отжимаклассико оливковое масло с первого холодного отжима
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2028-01-27

pojemność

cena za litr

62,52 zł / l

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80053828

price: 31,26 zł

31.26 PLN 2028-01-27 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Classico, dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, jest niezbędna w każdej kuchni. Doskonale nadaje się zarówno do podsmażania, gotowania, pieczenia jak i przyprawiania. Idealna do sałatek, pizzy, chleba oraz wszelkiego rodzaju warzyw.
Features:doskonała do każdej potrawy, N°1* na włoskim rynku, *Źródło: Circana, sprzedaż wart/wol bez PL - Tot. Italy+Discount - MAT Grudzień 2024
brand:MONINI
Legally regulated product name:Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
Storage:Przechowywać w ciemnym miejscu, z dala od światła. Po użyciu za każdym razem zakręcić butelkę. Idealna temperatura przechowywania oliwy mieści się w przedziale od 15 °C do 20 °C. Poniżej 12 °C oliwa może zmętnieć oraz zakrzepnąć. To zjawisko naturalne, nie wpływa negatywnie na właściwości odżywcze oraz organoleptyczne/ W cieplejszych warunkach oliwa stopniowo wraca do stanu pierwotnego.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Poland
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Sylwia , 2016-11-13 16:52:41Polecam



Monini Delicato оливковое Monini Delicato оливковое
отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом масло с первого холодного 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
первого холодного отжима Vergine Оливковое масло 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
z oliwek extra 500 ml
72,90zł/l

price: 36,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Basso Оливковое Basso Оливковое
масло Basso Extra virgin 500 ml
57,16zł/l

price: 28,58 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Basso Масло Basso Масло
бассо-оливкового масла 500 ml
38,92zł/l

price: 19,46 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-12
Monini виноградных Monini виноградных
виноградных косточек косточек Monini масло из 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-22
Bio Planete Салат масла Bio Planete Салат масла
экологическая 500 ml
47,98zł/l

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
do gotowania 500 ml
39,98zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini масло Monini масло
виноградных косточек 1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Monini Оливковое Monini Оливковое
отжима Monini Classico спрей масло первого холодного 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5