Delicato оливковое масло с первого холодного отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом

Monini
53Delicato оливковое масло с первого холодного отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
Delicato оливковое масло с первого холодного отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусомDelicato оливковое масло с первого холодного отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-11-06

pojemność

cena za litr

58,28 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510001563

8005510001563

price: 29,14 zł

29.14 PLN 2027-11-06 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
Features:uniwersalne zastosowanie
brand:Monini
Storage:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Type of packaging:Butelka
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
    первого холодного отжима Vergine Оливковое масло 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-08-27
    Monini классико Monini классико
    холодного отжима оливковое масло с первого 500 ml
    62,52zł/l

    price: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    price: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Basso Оливковое Basso Оливковое
    масло Basso Extra virgin 500 ml
    57,16zł/l

    price: 28,58 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Basso Масло Basso Масло
    бассо-оливкового масла 500 ml
    38,92zł/l

    price: 19,46 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-12
    Monini виноградных Monini виноградных
    виноградных косточек косточек Monini масло из 500 ml
    36,38zł/l

    price: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-10-22
    Bio Planete Салат масла Bio Planete Салат масла
    экологическая 500 ml
    47,98zł/l

    price: 23,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    do gotowania 500 ml
    39,98zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-30
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini масло Monini масло
    виноградных косточек 1 litr

    price: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-11-22
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Monini Оливковое Monini Оливковое
    отжима Monini Classico спрей масло первого холодного 200 ml
    89,00zł/l

    price: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-08-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5