Monini Gran Fruttato Extra Vergine Оливковое масло первого холодного отжима

Monini Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych GranFruttato to wyjątkowy kupaż najlepszych włoskich oliw wybranych przez Zefferino Monini. Posiada przyjemny zapach świeżo skoszonej trawy i zdecydowany smak dzięki oliwkom z wczesnych zbiorów.
Monini Gran Fruttato Extra Vergine Оливковое масло первого холодного отжимаMonini Gran Fruttato Extra Vergine Оливковое масло первого холодного отжима
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-08-27

pojemność

cena za litr

58,28 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510001716

8005510001716

price: 29,14 zł

29.14 PLN 2027-08-27 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych GranFruttato to wyjątkowy kupaż najlepszych włoskich oliw wybranych przez Zefferino Monini. Posiada przyjemny zapach świeżo skoszonej trawy i zdecydowany smak dzięki oliwkom z wczesnych zbiorów.
brand:Monini
Storage:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Type of packaging:Butelka szklana
Return address:
Monini Delicato оливковое Monini Delicato оливковое
отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом масло с первого холодного 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini классико Monini классико
холодного отжима оливковое масло с первого 500 ml
62,52zł/l

price: 31,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-27
Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
z oliwek extra 500 ml
72,90zł/l

price: 36,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Basso Оливковое Basso Оливковое
масло Basso Extra virgin 500 ml
57,16zł/l

price: 28,58 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Basso Масло Basso Масло
бассо-оливкового масла 500 ml
38,92zł/l

price: 19,46 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-12
Monini виноградных Monini виноградных
виноградных косточек косточек Monini масло из 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-22
Bio Planete Салат масла Bio Planete Салат масла
экологическая 500 ml
47,98zł/l

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
do gotowania 500 ml
39,98zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini масло Monini масло
виноградных косточек 1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
Extra Virgin ) 250мл с белым трюфелем масла с оливковым маслом ( 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Monini Оливковое Monini Оливковое
отжима Monini Classico спрей масло первого холодного 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5