Очищающий шампунь Natural Color Acne для натуральных и тусклых волос

Barwa
51Очищающий шампунь Natural Color Acne для натуральных и тусклых волос
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Очищающий шампунь Natural Color Acne для натуральных и тусклых волосОчищающий шампунь Natural Color Acne для натуральных и тусклых волос
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2029-05-30

pojemność

cena za litr

33,30 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305005634

5902305005634

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75, Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Acetum, Prunus Armeniaca Fruit Extat, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Biotin, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Pyridoxine HCl, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Features:do włosów naturalnych i matowych, 0% barwników, naturalny wyciąg, kondycjonująca biotyna
brand:Barwa
Preparation and use:Sposób użycia: Na zmoczone włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic
    dla 3w1 300 ml
    31,13zł/l

    price: 9,34 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2029-01-31
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    85,60zł/l

    price: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-06-30
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    57,47zł/l

    price: 17,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-30
    Vianek Vianek Prebiotyczna Vianek Vianek Prebiotyczna
    nawilżająca 300 ml
    85,60zł/l

    price: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-06-30
    Donegal волосы Donegal волосы
    цветов гребень 15,5 см различных 1 szt.

    price: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal расчесывать Donegal расчесывать
    см для расчесывания волос 8,8 1 szt.

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Wella тональный крем Wella тональный крем
    сыворотку provitaminą b5 9/ 0 освещенные светлые , постоянно окраски 1 szt.

    price: 17,60 zł

    PLN
    1
    2
    Bambino Бэмби шампунь Bambino Бэмби шампунь
    для детей после 11-го месяца 150 ml
    45,53zł/l

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-03-30
    Barwa Цвет мыла Barwa Цвет мыла
    Коммон 200 g
    36,15zł/kg

    price: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa Цвет серый мыло Barwa Цвет серый мыло
    гипоаллергенный недушистый 100 g
    44,30zł/kg

    price: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Оттенок Barwa Оттенок
    традиционного польского серого мыла с экстрактом ромашки гипоаллергенного 100 g
    44,50zł/kg

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    волос шампунь-крапива для жирных 250 ml
    29,76zł/l

    price: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-06-30
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    ослабленных и перхотных волос шампунь черная репа для 250 ml
    30,16zł/l

    price: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-04-30
    Barwa Herbal Color Herbal Barwa Herbal Color Herbal
    шампунь для полевых волос 250 ml
    29,80zł/l

    price: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Травяной цвет: Barwa Травяной цвет:
    хмель для волос ломких и поврежденных волос шампунь травяной аира и 250 ml
    29,84zł/l

    price: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5