Orzeł Polska
53
masa netto

masa netto

820 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

10,26 zł / kg

kraj

Country of origin

Polksa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800622

5903728800622

price: 8,41 zł

buy 6 szt. for 8.29 zł/szt
8.41 PLN 2028-01-31 NewCondition

Kapusta biała 58%, marcher 6%, woda, sól. 


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 48 kJ/ 12kcal

Tłuszcz: 0,2g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1g

Węglowodany: 3,4g

w tym cukry: <0,1g

Białko: 1,1g

Sól: 0,65g


Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu w temperaturze od 0°C do 20°C. 


Country of origin:

Polksa


Producer's address:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Rolnik кислая капуста Rolnik кислая капуста
    850 g
    8,53zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-04-11
    Provitus жареная Provitus жареная
    Красная капуста 480 g
    15,60zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-02-28
    Provitus Бабушкина Provitus Бабушкина
    жареная капуста 480 g
    15,17zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Bio Food Bio Food Квашеная Bio Food Bio Food Квашеная
    капуста с морковью BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Runoland маринованные Runoland маринованные
    cabage био 680 g
    14,38zł/kg

    price: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-01
    Provitus Provitus Молодая Provitus Provitus Молодая
    капуста с укропом 480 g
    19,06zł/kg

    price: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-02-28
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicka натуральный без консервантов Капуста квашеная капуста 1 kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-11-30
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    капуста Органическая квашеная 680 g
    12,63zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-12-30
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    Мини орел Дом квашеной капусты 280 g
    32,89zł/kg

    price: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-01
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    Eagle концентрат красного борща 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    price: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    price: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
    Marynowane 300 g
    66,03zł/kg

    price: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-10-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5