Persil Active Gel Жидкое средство для стирки белых тканей.

Persil Żel do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil jak również trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Persil Active Gel Жидкое средство для стирки белых тканей. Persil Active Gel Жидкое средство для стирки белых тканей.
pojemność netto

pojemność netto

1.485 litra

pojemność

cena za litr

23,75 zł / l

kraj

Country of origin

Serbia

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101598933

9000101598933

price: 35,27 zł

35.27 PLN NewCondition
15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5 % mydło, enzymy, kompozycja zapachowa (Terpineol, Limonene, Turpentine, Pinene, Citrus Aurantium Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil), środek konserwujący: Benzisothiazolinone, rozjaśniacz optyczny
Żel do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil jak również trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Safety warning:Płynny środek do prania białych tkanin we wszystkich typach pralek i ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Zawiera 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
brand:Persil
Storage:Data produkcji podana na opakowaniu.
Preparation and use:Nieodpowiedni do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Type of packaging:Dzbanek
Country of origin:Serbia
Producer's address:(AT) Henkel Central Eastern Europe Operations GmbH, 1030 Wien, Erdbergstrasse 29 Austria (H.H.) Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191 Düsseldorf, Germany
Return address:Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa 22 5656 000 12 411 99 99
Persil Persil Color Gel Persil Persil Color Gel
Жидкий стиральный порошок 1.485 litra
23,75zł/l

price: 35,27 zł

PLN
1
2
Calgon Calgon для Calgon Calgon для
смягчения воды порошок 2в1 500 g
28,48zł/kg

price: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan универсальная Sodasan универсальная
моющего средства моющая жидкость Цвет 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan промывочная Sodasan промывочная
чувствительны жидкость цвета 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Органические Sodasan Органические
Wirek Маленькая Wirek Маленькая
промывочная жидкость Черная ткань 30% бесплатно джакузи ланолин 1 l

price: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek Маленькая Wirek Маленькая
стиральная жидкие деликатных тканей 30% бесплатно джакузи ланолин 1 l

price: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek немного Wirek немного
жидкость защищает цвета АВТОМАТ 30% бесплатно джакузи промывочная 1 l

price: 8,27 zł

PLN
1
7
Persil Персил Persil Персил
белых тканей. Стиральный порошок для 1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Цветной Persil Цветной
стиральный порошок Persil 1.1 kg
24,74zł/kg

price: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil Persil XL Active Gel Persil Persil XL Active Gel
Жидкий стиральный порошок 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,37 zł

PLN
1
5
Persil Persil XL Color Gel Persil Persil XL Color Gel
порошок Жидкий цветной стиральный 2.475 litra
19,14zł/l

price: 47,36 zł

PLN
1
1
Persil Стиральный Persil Стиральный
порошок Persil XL Color Color. 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Persil XL Persil Persil XL
белых тканей. Стиральный порошок для 2.75 kg
17,23zł/kg

price: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Persil Power Caps Color Persil Persil Power Caps Color
стиральное средство Концентрированное 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
1
Persil Persil XL Power Caps Persil Persil XL Power Caps
концентрированный стиральный порошок Универсальный 490 g
95,08zł/kg

price: 46,59 zł

PLN
1
9
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5