Планета Органические льняного муки БИО

Bio Planet

Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 

Планета Органические льняного муки БИОПланета Органические льняного муки БИО
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866458

5902175866458

price: 6,28 zł

6.28 PLN 2027-02-17 NewCondition

ekologiczna mąka z lnu odtłuszczonego 100 %. 


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1258 kJ/302 kcal
Tłuszcz - 7,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,0 g
Węglowodany - 3,7 g
w tym cukry - 3,7 g
Błonnik - 34 g
Białko - 37 g
Sól - 0,1 g


Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 


Bio Planet кукурузная Bio Planet кукурузная
чистого сельского хозяйства мука продукт экологически 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Bio Planet Bio Planet
Органические амарант муки 400 g
30,80zł/kg

price: 12,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Radix Мука овсяная Radix Мука овсяная
Radix-Bis 400 g
13,53zł/kg

price: 5,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-22
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
кукурузный крахмал 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
каштановая мука Безглютеновая БИО 400 g
48,63zł/kg

price: 19,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
мука) БИО Planet молотый (миндальная 400 g
99,70zł/kg

price: 39,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-31
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5