Planet BIO BIO каштановой муки

Bio Planet

Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami, nadaje potrawom wyjątkowy smak.

Planet BIO BIO каштановой мукиPlanet BIO BIO каштановой муки
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

56,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814666390

5907814666390

price: 14,16 zł

14.16 PLN 2027-01-31 NewCondition

ekologiczna mąka kasztanowa 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1540 kJ/365 kcal
Tłuszcz 3,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 72 g
w tym cukry 22 g
Błonnik 11 g
Białko 5,8 g
Sól 0,03 g


Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami, nadaje potrawom wyjątkowy smak.


brand:

Bio Planet


Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
каштановая мука Безглютеновая БИО 400 g
48,63zł/kg

price: 19,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Melvit Melvit Melvit Melvit
картофельной муки 0,5 кг 500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Kupiec картофельной Kupiec картофельной
expiry date 2029-10-30
Bio Planet пшеничная Bio Planet пшеничная
экологически чистого сельского хозяйства мука типа муки 2000, продукт 1 kg

price: 10,16 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-27
Bio Planet ржаной муки Bio Planet ржаной муки
экологически чистого сельского хозяйства типа муки 2000, продукт 1 kg

price: 9,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-01-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5